Strona Główna > Sara James w „America’s Got Talent” wielki finał: Znamy wyniki. Kto wygrał?

Sara James w „America’s Got Talent” wielki finał: Znamy wyniki. Kto wygrał?

Poznaliśmy wyniki głosowania w wielkim finale „America’s Got Talent”. Sprawdźcie, które miejsce zajęła polska wokalistka Sara James!

Za nami finał programu America’s Got Talent, w którym mogliśmy oglądać zmagania Sary James. Można śmiało powiedzieć, że Sara szturmem podbiła serca jurorów i widzów amerykańskiej telewizji. Podczas finałowego odcinka wykonała przebój „Running Up That Hill” z repertuaru Kate Bush. Niestety głosami widzów Sara znalazła się poza finałową piątką. Jednak pamiętajmy, że zwykle to osoby z dalszych miejsc robią większą karierę. To ogromny sukces, że udało jej się dotrzeć do finału jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych na całym świecie i za to należy się jej wielki szacunek!

Po dwuczęściowym finale widzowie ukoronowali Mayyów jako zwycięzców 17. sezonu America’s Got Talent.

Przypominamy, że główną nagrodą w programie „America’s Got Talent” jest milion dolarów.

Sara James w finale zmierzyła się z 10 innymi uczestnikami: z hiszpańską komiczką, Celią Munoz, grupą taneczno-akrobatyczną Majowie (Mayyaas), gimnastyczką i tancerką Kristy Sellars, tercetem muzycznym Metafizyka, komikiem Mike E. Winfieldem, iluzjonistą Nicolasem Ribsem, iluzjonistą Yu Hojin, zespołem muzycznym Chapel Hart, zespołem country Drake Milligan oraz saksofonistą Avery Dixonem.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.