Strona Główna > „America’s Got Talent”: Z kim Sara James powalczy w wielkim finale?

„America’s Got Talent”: Z kim Sara James powalczy w wielkim finale?

Sarą James, zachwycamy się nie tylko w Polsce, a także za oceanem. O młodej wokalistce jest ostatnio szczególnie głośno, po tym jak otrzymała od Simone’a Cowell’a złoty przycisk w „America’s Got Talent”. Wykorzystała to w półfinale dostając się do ostatniego etapu programu. A oto reszta finalistów 17. edycji.

Mayyas

Mayyas to libańska grupa taneczna, będzie ona jednym z finalistów „America’s Got Talent” a co za tym idzie zmierzą się z Sarą. Grupa ta, tak jak Sara, otrzymała złoty przycisk, który został wciśnięty przez jurorkę Sofie Vergary.

Kristy Sellars

Kristy zachwyciła jurorów w trakcie pierwszego występu swoją wyjątkową mieszanką efektów tanecznych i cyfrowych. Nie inaczej było w w rundzie półfinałowej w której Simon Cowell zachwycał się jej talentem i kreatywnoscią.

Metaphysic

Swoim występem porwali publiczność na pierwszym przesłuchaniu i zaskoczyli jak i zachwycili jurorów, gdy na ekranie za jednym z występujących, pojawił się Simon Cowell, śpiewający operowym głosem. Otrzymujemy talent w połączeniu z technologią. To właśnie oni będą jednymi z finalistów „America’s Got Talent„.

Mike E. Winfield

Stand-up’er z Baltimore, finalistą 17 edycji „America’s Got Talent„, rozbawił publiczność i jurorów, zachwycił ich na tyle, że Mandel uznał, że chcę go zobaczyć w finale albo dzielić z nim scenę.

Avery Dixon

Młody 21-letni saksofonista dostał się do finału za pomocą głosów widzów, którzy w większości zagłosowali na niego. W pierwszym przesłuchaniu Avery Dixon przyznał, że gdy był młodszy, często był prześladowany za głos i wygląd. Saksofon pomaga mu uciec przed negatywnymi emocjami.

Drake Milligan

Drake również dostał się do finału za pomocą głosów milionów widzów. Na pierwszym przesłuchaniu zachwycił swoją piosenką „Sounds Like Something I’d Do”. Został po tym nazwany przez Mandela „nowym Elvisem kraju”.

Yu Hojin

Dostał się do finału, mimo, że w pierwszym przesłuchaniu nie wszyscy jurorzy byli zgodni co do przepuszczenia go dalej, a był nim Simon Cowell. 29-letni magik jednak zdołał dojść aż do półfinału, a w nim uzystkać wystarczającą ilość głosów aby wejść do wielkiego finału.

Nicolas Ribs

Nicolas Ribs rzucił pracę, aby zostać magikiem, a teraz jest finalistą „America’s Got Talent” otrzymując w półfinale wystarczającą ilość głośów.

Chapel Hart

Trio z Mississippi tak zachwyciło jurorów na pierwszym przesłuchaniu, że od całego składu jurorskiego otrzymały złoty przycisk, który był autostradą do półfinału. A w nim zachwyciły po raz kolejny na tyle, że dostały się do finału i zmierzą się z resztą finalistów, w tym z Sarą James.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.