Strona Główna > „Ania”: Andrzej Piaseczny nagrał utwór do filmu o Ani Przybylskiej [WIDEO]

„Ania”: Andrzej Piaseczny nagrał utwór do filmu o Ani Przybylskiej [WIDEO]

Spotkali się na planie serialu „Złotopolscy” i od razu połączyła ich przyjaźń. Andrzej Piaseczny wystąpi w filmie o Ani Przybylskiej. Specjalnie do filmu „Ania” napisał piosenkę pod takim samym tytułem. Premiera filmu w kinach 7 października 2022 roku.

Jesienią czeka nas premiera filmu biograficznego o Annie Przybylskiej. Produkcja pt. „Ania” wejdzie na ekrany kin 7 października. Reżyserami są Michał Bandurski, oraz Krystian Kuczkowski, twórcy dokumentów o Krzysztofie Krawczyku i Maryli Rodowicz. W obsadzie znaleźli się tacy aktorzy, jak: Jan Englert, Cezary Pazura, Anna Dereszewska czy Michał Żebrowski.

Premiera piosenki i teledysku do filmu „ANIA” odbędzie się 20 sierpnia 2022 roku o godz. 12:00.

Zobacz teledysk:

Zamykam oczy. Czuję, widzę, jak to było, albo może jak wydawało mi się, że jest. Zupełnie jakbyśmy rozmawiali jeszcze wczoraj. Z uśmiechem, kompletnym wariactwem, na przemian z czułością w opowiadaniu o czasie, dzieciach, rodzinie. I chociaż ująć Ją w słowa to wyzwanie niemal niewykonalne, myślę, że nie chciałaby smutnej piosenki o sobie.

Wolałaby zamiast alabastrowego piękna własnej legendy – te wszystkie historie zza kulis, o rajstopach podciąganych pod szyję i kanapkach przynoszonych z domu na plan filmowy. O życiu pełną gębą, o odwadze w niemal każdej chwili, od wschodu do zachodu słońca. Bo życie każdą chwilą pociąga nas ponad wszystko.
Tak to było. To właśnie było tak.

– wspomina Andrzej Piaseczny.

Anna Przybylska to polska aktorka i modelka urodzona 26 grudnia 1978 w Gdyni. Karierę aktorki zaczęła w 1997, w filmie Radosława Piwowarskiego „Ciemna strona Wenus”. Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola Marylki w serialu „Złotopolscy”. Zmarła 5 października 2014.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.