Strona Główna > Ania Przybylska pracowała u Zenka Martyniuka. Co robiła w jego garderobie?

Ania Przybylska pracowała u Zenka Martyniuka. Co robiła w jego garderobie?

Zenon Martyniuk wspomniał ciepło Anię Przybylską, która pracowała u niego na planie teledysku.

Dzisiaj mija ósma rocznica śmierci Ani Przybylskiej. Zmarłą aktorkę wspominają bliscy i przyjaciele, którzy wspierali ją w ostatnich chwilach jej życia.

Jedną z osób, z jaką Ania miała okazję współpracować na początku swojej kariery był król disco polo – Zenon Martyniuk. W tamtych czasach aktorka szukała różnych zajęć, które mogłyby ją wspomóc finansowo, więc postanowiła zostać stylistką oraz makijażystką na planie jego teledysków. Lider zespołu Akcent ciepło wspominał współpracę z Anią w swojej książce „Życie to są chwile”:

Była popularna, ale przy tym wszystkim bardzo skromna i serdeczna. Piękna dziewczyna! Teraz żałuję, że nie zagrała w moim teledysku, a jedynie czesała modelki i pudrowała mi twarz, żebym się nie świecił w kadrze

Dla aktorki niestraszne były również kryzysowe sytuacje, jakie zdarzały się na planie. Zenek wspomniał, jak uratowała go z opresji, gdy ukradziono mu jego białe buty:

Ania bardzo przejęła się zaistniałą sytuacją i zaangażowała się w poszukiwanie zastępczego obuwia. Wsiedliśmy w samochód i pojechaliśmy szukać nowych. Udało się znaleźć całkiem podobne.

Wschodząca gwiazda „Złotopolskich” była w tamtym czasie już coraz bardziej rozpoznawalna. Serialową Marylkę rozpoznała w niej żona Zenka – Danuta. Tak gwiazdor powiedział o niej w wywiadzie z „Super Expressem”:

Nie poznałem Ani. Dopiero obecna na planie moja żona Danuta w pewnym momencie zapytała, czy nie zauważyłem, że pudrowała mnie aktorka ze Złotopolskich.

Polecamy również: