Anita Lipnicka zaprezentowała nową wersję przeboju "Historia jednej miłości" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Anita Lipnicka zaprezentowała nową wersję przeboju „Historia jednej miłości” [WIDEO]

Anita Lipnicka zaprezentowała nową wersję przeboju „Historia jednej miłości” [WIDEO]

Anita Lipnica przygotowała dla swoich fanów akustyczną trasę koncertową, w którą wyruszy jesienią 2022 roku. Sprawdźcie szczegóły!

Utwór „Historia jednej miłości” pochodzi z drugiego solowego albumu Anity „To, co naprawdę”, wydanego w 1998 roku.

Tak się złożyło, że przez wiele lat nie wracałam do tej piosenki. Całe wieki nie grałam jej „na żywo”! Pretekstem okazała się tematyka zbliżającej się trasy. Ten tekst jest niejako klamrą: opowiada o początku i końcu relacji. O tym, co działo się w środku, zaśpiewam Wam podczas koncertów.

– przyznaje artystka.

Po ogromnym sukcesie jubileuszowej trasy „INTYMNIE”, Anita zapowiada serię wyjątkowych koncertów zaplanowanych na jesień 2022. Tym razem będzie ją można usłyszeć i zobaczyć wraz z zespołem w niezwykle kameralnej odsłonie.

Zamierzamy odwiedzić mniejsze miasta – te, do których nie udało nam się dotrzeć z naszym Intymnym ogrodem w składzie poszerzonym o smyki. Co nie oznacza, że przyjedziemy do Was bez scenografii i bez ognia w naszym instrumentarium! Wręcz przeciwnie – stworzymy wyjątkowy klimat, który pozwoli Wam przenieść się na moment w inny świat, świat pełen kojących wrażeń, których wspólnym mianownikiem będzie….miłość! W czasie pomiędzy celebracją jubileuszu, a premierą mojego nowego wydawnictwa, zapragnęłam wyruszyć w trasę tematyczną, podczas której zaprezentuję zestaw mniej i bardziej znanych piosenek miłosnych, pochodzących z różnych okresów mojej twórczości. W setliście trasy pojawią się także dwa nowe utwory, które wykonamy przedpremierowo! Jestem bardzo ciekawa, jak zostaną one przyjęte przez publiczność. Przygotowujemy dla Was także sporą garść, zaskakujących coverów… Jeśli chcecie poznać moje ukochane piosenki o miłości, zapraszam na jesienne koncerty!

– mówi Anita.

Polecamy również: