Strona Główna > Anna Wyszkoni zaśpiewała przebój „Agnieszka” w zupełnie nowej aranżacji [WIDEO]

Anna Wyszkoni zaśpiewała przebój „Agnieszka” w zupełnie nowej aranżacji [WIDEO]

Artystka była jedną z gwiazd koncertu Magiczne Zakończenie Wakacji Kadzielnia 2022 telewizji Polsat. Ania Wyszkoni przygotowała na tę okazję nową wersję przeboju „Agnieszka”!

Koncert pełny najlepszych hitów „Magiczne Zakończenie Wakacji 2022” odbył się w sobotę 27 sierpnia. Pierwszego dnia festiwalu, transmitowanego na żywo przez Polsat z Amfiteatru Kadzielnia w Kielcach, swoje święto mieli fani muzyki. Polskie i zagraniczne gwiazdy zabrały widzów w sentymentalną podróż w czasie przez trzy dekady.

Anna Wyszkoni wykonała jeden z największych przebojów zespołu Łzy „Agnieszka”. To właśnie tym przebojem 20 lat temu zespół Łzy na czele wówczas z Anią Wyszkoni podbił serca polskich fanów. Utwór „Agnieszka już dawno…” promował drugi studyjny album „W związku z samotnością”, który osiągnął status Platynowej Płyty i dotarł do 4. miejsca listy OLiS.

Artystka przygotowała na tę okazję jednak nową aranżację. Jej występ możecie zobaczyć poniżej.

Ostatni album Anny Wyszkoni „Nieznośna Lekkość Hitu” ukazał się w 2021 roku. Płyta jest podsumowaniem 25 lat muzycznej działalności Anny Wyszkoni. Ten album to sentymentalna podróż, pełna wrażliwości, pasji, miłości i spełnienia, ale także gorzkich doświadczeń życiowych i słabości, które zdarzają się każdemu. Ania zawsze była blisko fanów, którzy dzięki jej piosenkom uczestniczyli poniekąd w jej życiu – wokalistka tworzy dla ludzi śpiewając swoje historie, w których mogą oni odnaleźć także siebie samych. To powoduje, że każda kolejna płyta, trasa koncertowa czy piosenka, są zawsze ciepło przyjmowane przez publiczność.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.