Ariana Grande skomentowała swój wygląd i zaapelowała do fanów
Strona Główna > Ariana Grande skomentowała swój wygląd i zaapelowała do fanów [WIDEO]

Ariana Grande skomentowała swój wygląd i zaapelowała do fanów [WIDEO]

Ariana Grande zwróciła się do swoich fanów na Tik Toku, w którym odniosła się do komentarzy na temat swojego wyglądu. Wokalistka poprosiła ich by bardziej uważali na pisane przez nich słowa.

Ariana Grande ostatnio bardzo rzadko widywana jest na branżowych imprezach. Artystka zawiesiła też swoją muzyczną działalność i skupiła się na promowaniu swojej marki kosmetycznej R.E.M Beauty. Sporo czasu zajmują jej też przygotowania do premiery musicalu „Wicked”, w którym ma zagrać jedną z głównych ról. Mimo sporej aktywności zawodowej o Arianie mówi się sporo nie w kontekście jej nowych projektów, a wyglądu. Pod adresem wokalistki pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy od zmartwionych fanów. Wszystko za sprawą jej wyraźnie szczupłej sylwetki, która została uwieczniona przez fotografów, gdy ostatnio była z wizytą w Londynie.

Ariana Grande zabrała głos w sprawie swojego wyglądu

Ariana Grande postanowiła wypowiedzieć się na ten temat na swoim Tik Toku. Na specjalnie nagranym wideo dla fanów zaznaczyła, że nie czuje się dobra w takich przemowach, ale ważne dla niej jest, by odnieść się do kwestii związanej z jej wyglądem. Artystka poprosiła swoich fanów, by uważali na to, co piszą na temat czyjegoś ciała, ponieważ istnieje wiele kanonów piękna. Jednocześnie przyznała, że czasy, w których zdaniem komentujących wyglądała zdrowo, nie były dla niej najlepsze. Ariana Grande wyznała do kamery:

Jest wiele różnych rodzajów piękna. Można wyglądać zdrowo i pięknie na różne sposoby. Ciało, do którego porównujecie moje obecne ciało, było jego najmniej zdrową wersją. Zażywałam wiele antydepresantów, do tego piłam i źle się odżywiałam. W najgorszym momencie mojego życia, kiedy wyglądałam w sposób, który uważacie za zdrowy, w rzeczywistości dla mnie to nie było zdrowe. Wiem, że nie powinnam tego tłumaczyć, ale myślę, że może z otwartości i pewnego rodzaju wrażliwości może wyniknąć coś dobrego

Wokalistka w swojej wypowiedzi podkreśliła również fakt, że nigdy nie wiemy, z czym może się zmagać druga osoba i powinniśmy siebie nawzajem darzyć wsparciem:

Nigdy nie wiem, przez co ktoś przechodzi. Więc nawet jeśli kierujesz się miłością i troską, ta osoba prawdopodobnie nad tym pracuje lub ma system wsparcia, z którym nad tym pracuje. Bądźcie delikatni dla siebie nawzajem i siebie samych.

Na koniec nagrania Ariana wystosowała apel do swoich fanów, w którym powiedziała, że to nie wygląd ich definiuje i są piękni bez względu na to, jacy są z zewnątrz:

Myślę, że jesteście piękni. Niezależnie od tego, co przechodzicie. Niezależnie od wagi, od tego, w jaki sposób robicie makijaż, od zabiegów kosmetycznych, które przeszliście lub nie czy czegokolwiek.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *