Autor: Artykuł Promocyjny - przeczytaj artykuły w Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Artykuł Promocyjny
 • Dobrze wiedzieć o Gran Canarii. Odkryj niezwykłe miejsce na wakacje przez cały rok [POSŁUCHAJ]

  Dobrze wiedzieć o Gran Canarii. Odkryj niezwykłe miejsce na wakacje przez cały rok [POSŁUCHAJ]

  Wakacje oficjalnie dobiegły już końca, jednak nie musi być to jednoznaczne z zakończeniem wypoczynku i wczasów. Słuchaj audycji „Dobrze wiedzieć” poświęconej Gran Canarii. Audycja powstała we współpracy z Travelplanet.pl w Radiu Złote Przeboje. Posłuchaj i poznaj miejsce, które jest sprawdzonym kierunkiem podróży o każdej porze roku!


 • Przystanki nie muszą być szklaną pułapką. EKO wiaty to przyszłość!

  Przystanki nie muszą być szklaną pułapką. EKO wiaty to przyszłość!

  Świat się zmienia. Cały czas musimy mierzyć się z nowymi wyzwaniami. Żeby stawić czoła niektórym trudnościom, potrzeba globalnych działań. Jednak by móc poruszyć tłumy, należy zacząć od własnego podwórka. Żeby miasta były bardziej przyjazne mieszkańcom i rozwijały się w duchu EKO, można rozpocząć od… wiat przystankowych! AMS od kilku lat wprowadza w życie pomysł EKO wiat. Na czym to polega?


 • Nauka i rozrywka? JuraPark Krasiejów ma na to sposób! 

  Nauka i rozrywka? JuraPark Krasiejów ma na to sposób! 

  Park dinozaurów i prehistoryczne oceanarium to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na Ciebie i Twoją rodzinę. Sprawdź, dlaczego warto odwiedzić JuraPark Krasiejów!


 • Letnie wieczory z Radiem Złote Przeboje [KONKURS]

  Letnie wieczory z Radiem Złote Przeboje [KONKURS]

  Napisz nam, jaki jest Twój sprawdzony sposób na spędzanie długich, letnich wieczorów. Spacer? Jazda na rowerze? A może czytanie książki lub oglądanie filmu w zaciszu domowym? Autorów najciekawszych odpowiedzi wydzwonimy na antenie i nagrodzimy zestawem gier planszowych od Rebela, które będą idealną rozrywką na nadchodzące wieczory, nie tylko letnie!


 • Mam metodę na ochłodę z Radiem Złote Przeboje [KONKURS]

  Mam metodę na ochłodę z Radiem Złote Przeboje [KONKURS]

  Lato kojarzy nam się z upałami, a z roku na rok odnosimy wrażenie, że jest coraz cieplej. Żar z nieba nie ustępuje przez większość dnia. Wracając do domu, marzymy o chwili chłodu i czekamy z utęsknieniem na noc, która powinna dać nam moment wytchnienia. Zdarza się jednak, że noce również są bardzo ciepłe, a upał nie pozwala nam zasnąć ani odpocząć. Trzeba sobie jednak jakoś radzić… Tylko jak? W Radiu Złote Przeboje przychodzimy na ratunek naszym słuchaczom! Z okazji lata i upałów przeprowadzamy konkurs, w którym do wygrania są poduszki chłodzące.