Bądźcie z nami w wakacje! Letnia ramówka w Radiu Złote Przeboje » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Bądźcie z nami w wakacje! Letnia ramówka w Radiu Złote Przeboje

Bądźcie z nami w wakacje! Letnia ramówka w Radiu Złote Przeboje

Radio Złote Przeboje. Dobre na lato, dobre na wszystko! Właśnie dlatego przez całe wakacje realizujemy dla Was wyjątkową letnią ramówkę. Sprawdźcie, co nowego wybrzmi na antenie Radia Złote Przeboje w najbliższym czasie!

„Radio Złote Przeboje robi Ci urlop” to nasz wyjątkowy konkurs, którym otworzyliśmy wakacyjny sezon. W zabawie możesz wziąć udział, zgłaszając się TUTAJ. Najwierniejsi słuchacze mogli się jednak spodziewać, że to dopiero początek niespodzianek, jakie przygotowaliśmy na trwające lato. Będzie się działo! W Radiu Złote Przeboje rozpoczęliśmy wakacje z pełną energią i… wyjątkową letnią ramówką!

Radio Złote Przeboje. Dobre na lato, dobre na wszystko! Oto nasza ramówka

Pasmo poranne trwać będzie od 6:00 do 10:00, ponieważ w sezonie urlopowym pozwalamy sobie pospać o 30 minut dłużej. Na dobry początek dnia usłyszycie „Prognozuje się w Radiu Złote Przeboje”, czyli prognozę pogody dla wakacyjnych kurortów – polskich i zagranicznych. Będziemy sprawdzać temperaturę wody w Bałtyku, wiatr na Mazurach, ostrzeżenia w Tatrach, ale zajrzymy również do Turcji, na wybrzeże Chorwacji czy na greckie wyspy. Spodziewajcie się nas wszędzie tam, gdzie najchętniej wypoczywają Polacy.

Zobacz także: Lato jak marzenie w Radiu Złote Przeboje. Zadaj wakacyjne pytanie Marzenie Rogalskiej!

W ciągu dnia nie zwalniamy tempa! Po 11:00 w Radiu Złote Przeboje wybrzmi „Wakacyjne dobrze wiedzieć”, czyli porcja letnich porad – od sprawdzonych sposobów na upały, przez podpowiedzi dotyczące przygotowań do podróży czy przepisy na letnie smoothie, aż po porady związane z poparzeniami bądź udarem słonecznym. Ta wiedza przyda się każdemu.

Od 3 lipca po 13:00 zaczniemy cykl „Lato jak marzenie”, w którym Marzena Rogalska doradzi słuchaczom Radia Złote Przeboje, co powinni zrobić, by ich lato było właśnie jak marzenie. Podpowiedzi Marzeny są praktyczne, przydatne, zaskakujące, a często również zabawne. Już teraz możecie pisać do Marzeny ze swoim problemami z przymrużeniem oka, korzystając z formatki na stronie zloteprzeboje.pl [KLIKNIJ TUTAJ].

Latem kontynuujemy cykl „Sprawdzone środy”. W Radiu Złote Przeboje w każdą środę od 10:00 do 15:00 poruszamy tematy wakacyjne i nie tylko – od skutecznych lifehacków na unikanie kleszczy, przez sposoby na dobór letnich ubrań, aż po wchodzący kredyt 2 proc. na pierwsze mieszkanie.

W ciągu dnia i po południu usłyszycie w Radiu Złote Przeboje jeszcze więcej muzyki niż zwykle. W piątki puścimy najlepsze hity w zestawieniu „Słoneczna Złota 20”. Nasze notowanie w letniej odsłonie prezentować będziemy od 19:00 do 21:00. W soboty od 19:00 wracamy natomiast ze sprawdzonym, tanecznym formatem – „Dobra impreza”. Do usłyszenia w Radiu Złote Przeboje!

Zobacz także: Radio Złote Przeboje robi Ci urlop! [KONKURS]