Walduś ze "Świata według Kiepskich" w nowej roli. Bartosz Żukowski wystąpi w serialu "Święty" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Walduś ze „Świata według Kiepskich” w nowej roli. Bartosz Żukowski wystąpi w serialu „Święty”

Walduś ze „Świata według Kiepskich” w nowej roli. Bartosz Żukowski wystąpi w serialu „Święty”

Aktor powraca na mały ekran w nowym serialu „Święty”. Zobaczcie w kogo się wcieli.

„Święty” to komedia obyczajowa, której głównym bohaterem jest ulubiona postać widzów hitu „Policjantki i Policjanci” – legenda wrocławskiej policji – Mikołaj Białach, grany przez Mariusza Węgłowskiego. Tym razem Białach podejmie się zupełnie nowej misji – sołtysa i niezłomnego szeryfa zarazem, a jego głównym antagonistą będzie wpływowy biznesmen, Kordas, w którego rolę wcieli się Michał Milowicz.

Typowe i nietypowe sceny z życia małej społeczności, lokalne intrygi i kryminalne zagadki oraz osobiste perypetie bohaterów połączone są z dużą dawką humoru i zwrotów akcji.

Ostatnio do obsady serialu dołączył Bartosz Żukowski znany doskonale wszystkim z roli Waldusia w „Świecie według Kiepskich”. W „Świętym” zagra Dominika, brata Andrzeja Wróbla w tej roli Kazimierz Mazur. W opisie pierwszego odcinka z jego udziałem czytamy:

Dominik (Bartosz Żukowski) pojawi się w Uroczysku zupełnie niespodziewanie, zaskakując nawet własnego brata. Trafi akurat na opijanie przystąpienia stylisty Huberta (Sebastian Perdek) do Klubu Kawalera, w którym rej wodzi Andrzej Wróbel. Niespodziewany gość przyłączy się do świętowania i wkrótce sam nabierze ochoty na członkostwo w Klubie. Jak się okaże w kolejnych odcinkach, Dominik uciekł żonie i trójce dzieci, postanowił wyrwać się spod pantofla, zacząć nowe życie i przybrać image buntownika…

Bartosz Żukowski w serialu 'Święty’ materiały prasowe / Polsat

Serial „Święty” można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00 na kanale Super Polsat. Stacja właśnie emituje szósty sezon produkcji. Pierwsze cztery sezony można było oglądać na kanale TV4.

Polecamy również: