"Blondynka": Zachwycająca Ana de Armas jako Marylin Monroe w Netfliksowej produkcji » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Blondynka”: Zachwycająca Ana de Armas jako Marylin Monroe w Netfliksowej produkcji

„Blondynka”: Zachwycająca Ana de Armas jako Marylin Monroe w Netfliksowej produkcji

Na Netflixie właśnie pojawił się najnowszy film „Blondynka” o Marylin Monroe z Aną de Armas w roli głównej.

Ofiara swojej legendy

Marylin Monroe – prawdziwa ikona lat 50. i 60. nie miała życia usłanego różami. Gwiazda doświadczyła trudnego dzieciństwa. Porzucona przez matkę, nie znała swojego ojca i nie potrafiła stworzyć głębszej relacji z mężczyzną. Uzależniona od kompulsywnego seksu swoim partnerom obiecywała złote, niespełnione góry.

Seksapil przylgnął do niej na zawsze, stając się trudną do zdjęcia etykietą, której nie sposób było się pozbyć. Marylin marzyła o wielkich rolach w dramatach, by zostać doceniona jako aktorka, a nie istnieć wyłącznie jako męski obiekt pożądania. W jednym z wywiadów powiedziała:

Wszyscy się ze mnie śmieją: wielki cyc, wielka dupa, wielkie nic. Czy nie mogę być kimś innym? Boże, jak długo można być sexy?

Zobacz wideo:

Film o Marylin już na Netfliksie

Sama postać Marylin Monroe doczekała się wielu adaptacji, które próbowały pokazać jej złożoną osobowość.

Najnowszy film Netfliksa „Blondynka” w reżyserii Andrew Dominika z latynoską aktorką – Aną de Armas – w roli głównej pokazuje jaka była naprawdę. Nieoczywisty wybór okazał się być strzałem w dziesiątkę. Aktorka od początku do końca jest Marylin, jakby była jej zagubioną, bliźniaczą duszą. Klimatu epoki nadają mistrzowskie kadry filmowego Hollywood lat 50., które pokochało wielką smutną ikonę.

Zobacz wideo:

Polecamy również: