"Blondynka": Zjawiskowa Ana de Armas jako Marilyn Monroe. Zobacz nowy zwiastun filmu Netfliksa » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Blondynka”: Zjawiskowa Ana de Armas jako Marilyn Monroe. Zobacz nowy zwiastun filmu Netfliksa

„Blondynka”: Zjawiskowa Ana de Armas jako Marilyn Monroe. Zobacz nowy zwiastun filmu Netfliksa

Premiera filmu na platformie Netflix zaplanowana jest na 23 września 2022 roku. Już teraz możecie zobaczyć pełny zwiastun!

Główną rolę w filmie „Blondynka” zagrała Ana de Armas. Obok niej w obsadzie znaleźli się Bobby Cannavale, Adrien Brody, Julianne Nicholson, Xavier Samuel i Evan Williams.

Zobacz zwiastun:

Oparty na bestsellerowej powieści Joyce Carol Oates film „Blondynka” przedstawia odważną nową wizję życia jednej z największych ikon Hollywood — Marilyn Monroe. Od niestabilnego dzieciństwa Normy Jeane przez jej drogę do sławy i skomplikowane romanse „Blondynka” zaciera granice faktów i fikcji, aby pokazać pogłębiający się rozłam między publiczną i prywatną tożsamością gwiazdy. Scenariusz do filmu napisał Andrew Dominik, który jest też jego reżyserem. 

W rolach głównych: Ana de Armas jako Marilyn Monroe, Adrien Brody, Bobby Cannavale, Xavier Samuel i Julianne Nicholson. Premiera 28 września 2022 roku na Netfliksie.

Polecamy również: