Bono podzielił się wzruszającą animacją z okazji 40. rocznicy ślubu [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Bono podzielił się wzruszającą animacją z okazji 40. rocznicy ślubu [WIDEO]

Bono podzielił się wzruszającą animacją z okazji 40. rocznicy ślubu [WIDEO]

To piękny poetycki hołd złożony jego żonie i „bratniej duszy” Ali. Zobaczcie, co przygotował wokalista grupy U2.

Przetrwanie czterdziestu lat małżeństwa przez każdą parę jest imponujące, ale dla kogoś sławnego jest to wręcz historyczne. Według brytyjskiej organizacji Marriage Foundation, od 2012 roku celebryci mieli dwukrotnie więcej rozwodów niż przeciętny obywatel Wielkiej Brytanii. Chociaż wskaźnik rozwodów spadł i przewiduje się, że nowe małżeństwa będą trwać dłużej niż w przeszłości, 40 lat małżeństwa w tym momencie z pewnością jest warte świętowania.

Bono podzielił się piękną animacją, upamiętniającą dzień ślubu jego i Ali z okazji ich 40. rocznicy ślubu. Artysta jest narratorem w czterominutowym filmie, a poruszające szkice ilustrują tę historię. Zaczyna od opisania ostatniego poranka, w którym mieszkał w domu swoich rodziców, zanim poślubił Ali 31 sierpnia 1982 roku, malując obraz swojej napiętej relacji z ojcem.

Para poznała się w liceum. Zaczęli spotykać się w 1976 roku, w tym samym roku, w którym powstało U2.

Tekst pochodzi z nadchodzącej autobiografii Bono „Surrender: 40 Songs, One Story”, a jeśli wideo jest jakąkolwiek wskazówką, książka będzie poetycką opowieścią o fascynującym życiu w świetle reflektorów. Bono spędził większość swoich 62 lat – i całe małżeństwo z Ali – jako gwiazda rocka. Bono w swojej książce dużo miejsca poświęcił swojej matce, a także kolegom z zespołu U2. Nie zabraknie też opisów jego działalności, jako aktywisty. Premiera autobiografii zaplanowana jest na 1 listopada 2022 roku.

Poniżej możecie posłuchać fragmentu książki, który czyta sam Bono:

Polecamy również: