Strona Główna > Bridgertonowie coraz bliżej! Wiemy, co będzie się działo w 3. sezonie [GALERIA]

Bridgertonowie coraz bliżej! Wiemy, co będzie się działo w 3. sezonie [GALERIA]

Na jaw wychodzi coraz więcej szczegółów związanych z kontynuacją losów słynnego na całym świecie rodu Bridgertonów. Zobaczcie, czego możemy się spodziewać!

Cały świat pokochał Bridgertonów

Serial inspirowany bestsellerowymi powieściami zdobył sympatię widzów na całym świecie. Nic więc dziwnego w tym, że jego fani z niecierpliwością czekają na kontynuację losów ich ulubionych bohaterów. Poprzednie części skupiały się na miłosnych perypetiach członków należących do wpływowej rodziny Bridgertonów. Pierwszy sezon opowiadał o romansie Daphne Bridgerton z księciem Simonem Bassetem, natomiast drugi przybliżał postać Anthony’ego Bridgertona i jego poszukiwań idealnej wybranki serca.

Co w związku z tym czeka na nas w trzeciej części tej historii?

O czym będzie 3. sezon?

Najnowszy sezon będzie oparty na czwartej części książki „Miłosne tajemnice” autorstwa Julii Quinn. Tym razem głównymi bohaterami będą Colin Bridgerton oraz Penelope Featherington. Wysoko usytuowany chłopak zacznie dostrzegać w swojej przyjaciółce kogoś więcej. Jednak ona, wcześniej wpatrzona w młodego Bridgertona będzie obojętna na jego zaloty. Wszystko za sprawą podsłuchanych przez nią wcześniej słów, które zmieniły jej stosunek do przyjaciela.

Nowe twarze w serialu

Bridgertonowie nie tylko zaskoczą nas zupełnie nową fabułą, ale również większą obsadą aktorską. W serialowe szeregi wkroczyli: Sam Phillips, Daniel Francis, James Phoon oraz Hannah Dodd. Philips wcieli się w Lorda Deblinga, Phoon zagra Harry’ego Dankwortha, a Francis będzie Marcusem Andersonem. Hannah Dodd zastąpi aktorkę, która wcześniej grała Francescę Bridgerton.

https://www.instagram.com/p/Ch5QPNvOVY8/
https://www.instagram.com/p/Ce7M-CBjXkE/?utm_source=ig_embed&ig_rid=0a4bcbe1-9dac-420a-a42e-3c1a4eb7fa05
https://www.instagram.com/p/CdnJtsFjKYi/?utm_source=ig_embed&ig_rid=4dc1b078-52a5-42a6-981b-d87ea5edddb0
https://www.instagram.com/p/CgPNN3QqzCM/

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.