Strona Główna > „Bridgertonowie” sezon 3: Ruszyły prace na planie! [WIDEO]

„Bridgertonowie” sezon 3: Ruszyły prace na planie! [WIDEO]

Fani serialu „Bridgertonowie” z niecierpliwością wypatrują nowych odcinków. Producenci serii ujawnili jakie zmiany przyniesie kolejny sezon.

Bridgertonowie” to serial na podstawie książkowej serii autorstwa Julii Quinn. Na Netflixie zadebiutował w 2020 roku i szybko zdobył popularność – oba dotychczasowe sezony zajmowały czołowe miejsca w rankingach oglądalności. 

Ruszyły właśnie prace na planie trzeciego sezonu hitu Netfliksa – „Brigertonowie”. Do sieci trafiło zabawne wideo, na którym aktorzy pokazują do kamery trzy palce. Na nagraniu pojawiają się m.in. Jonathan Bailey (Anthony), Adjoa Andoh (Lady Danbury), Claudia Jessie (Eloise), Luke Thompson (Benedict) oraz oczywiście Nicola Coughlan (Penelope) i Luke Newton (Colin), których bohaterowie znajdą się w centrum zainteresowania w 3. sezonie.

Do tej pory serial odzwierciedlał historię z pierwszych, dwóch powieści. Trzeci sezon nie będzie jednak przedstawiał miłosnych perypetii Benedicta Bridgertona, tak jak jest to w książce. Twórcy serii postanowili skupić się na losach Penelope i Collina, którzy są bohaterami dopiero czwartej powieści.

To nie jedyne zmiany. Oprócz tego na ekranie nie zobaczymy już Ruby Sokes, wcielającej się w postać Franceski Bridgerton. Zastąpi ją Hannah Dodd, znana z produkcji, takich jak: „Anatomia skandalu” czy „Eternals”.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.