Britney Spears i Elton John w duecie! Nagrają cover wielkiego przeboju "Tiny Dancer" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Britney Spears i Elton John w duecie! Nagrają cover wielkiego przeboju „Tiny Dancer”

Britney Spears i Elton John w duecie! Nagrają cover wielkiego przeboju „Tiny Dancer”

To prawda, Britney Spears wraca z muzycznej przerwy, by wydać duet z jedynym i jedynym Sir Eltonem Johnem!

Według Paris Hilton Britney Spears połączyła siły z Eltonem Johnem, aby nawiązać nową współpracę. Wyjątkowy duet pracuje nad coverem wielkiego przeboju „Tiny Dancer” z 1972 roku, który w zeszłym roku znalazł się na szczycie listy „500 najlepszych piosenek wszechczasów” magazynu Rolling Stone.

Paris Hilton potwierdziła tę wiadomość w wywiadzie dla Paula Barewijka dla jego programu Paul Voor Je Neus, mówiąc, że rzeczywiście słyszała ten utwór i wierzy, że będzie to wielki hit.

Utwór „Tiny Dancer” wyprodukowany przez Andrew Watt, ma zostać wydany w tym miesiącu przez Universal Music i będzie pierwszym muzycznym projektem Spears od czasu zwolnienia z jej 13-letniej kurateli sądowej. Pojawi się również sześć lat po wydaniu jej ostatniego albumu „Glory”

Nowy album Britney Spears

To nie koniec dobrych wiadomości dla fanów piosenkarki. Jak informowaliśmy Was ostatnio, księżniczka popu wróciła również do studia, aby nagrać nowy album! Ma to być coś zupełnie nowego. Britney chciałaby stworzyć płytę, która nie będzie taka, jak te nagrywane pod czujnym okiem ojca. Tym razem piosenki mają być bardziej refleksyjne, skupiać się na trudnych chwilach, których doświadczyła Spears. Poza tym wokalistka chce przerobić teksty swoich największych hitów i te zmienione przeboje także umieścić na albumie.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *