Britney Spears znów imprezuje?! "Wstyd mi"  » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Britney Spears znów imprezuje?! „Wstyd mi” 

Britney Spears znów imprezuje?! „Wstyd mi” 

Swego czasu Britney Spears nie stroniła od imprez i kusych sukienek. Ostatnio, po rozstaniu z mężem Samem Asgharim, też była kilka razy przyłapana na zabawie w klubach. Podczas jednej z nich o mało nie odsłoniła przez przypadek swojej piersi. Kiedy nagranie obiegło sieć, piosenkarka odniosła się do sprawy. Nie kryła zażenowania i irytacji.

Britney Spears jest związana z branżą muzyczną od ponad ćwierć wieku. 41-latka wylansowała takie hity jak „Baby, One More Time”, „Born To Make You Happy”, „Oops!… I Did It Again” czy „Gimme More”.  

Nieprzypadkowo na przełomie XX i XXI w. została okrzyknięta „księżniczką popu”. Jednak wraz z jej sukcesami muzycznymi, ludziom zapadały w pamięci także liczne skandale z udziałem piosenkarki.  

Zobacz także: Wstydliwa wpadka Robbiego Williamsa na scenie. „To było straszne”

Britney Spears imprezuje po rozstaniu z mężem 

Przez ostatnich siedem lat Britney Spears była związana z irańskim modelem i tancerzem Samem Asgharim. W czerwcu zeszłego roku stanęli na ślubnym kobiercu. Zrobili to tak szybko, jak tylko piosenkarka została uwolniona od kilkunastoletniej kurateli prawnej swego ojca, Jamiego Spearsa.  

Wyglądało na to, że burzliwe życie gwiazdy wreszcie się uspokoiło. Fani sądzili, że ostatni mąż jest dla Britney prawdziwą opoką. Jednak ich sielanka nie trwała długo. W lipcu br. gruchnęła wiadomość o ich separacji.  

Jak donosiły amerykańskie tabloidy, w tym portal Hollywoodlife, rozwodu zażądał Asghari z powodu „niezgodności charakterów”. Chce też, by Spears płaciła mu alimenty. W ich związku miało dochodzić do częstych kłótni i przemocy.  

41-latka na razie milczy w sprawie przyczyn rozstania. Wygląda jednak na to, że stara się nie przejmować rozwodem. Widziano ją już kilka razy, jak bawiła się w nocnych klubach. Ona sama też pokazywała zdjęcia z imprez na swoich profilach w mediach społecznościowych.  

Zobacz także: The Rolling Stones wracają! Mocny klip bije rekordy popularności

„Jest mi wstyd

Ostatnio sieć obiegło nagranie z jednej z imprez z udziałem piosenkarki w Cabo San Lucas w Meksyku. Widać na nim jak Spears ubrana w czerwoną sukienkę z dużym dekoltem stoi przed lokalem i tańczy do muzyki w towarzystwie swojego ochroniarza i tajemniczej kobiety. 

W pewnej chwili wokalistce spadło ramiączko i niewiele brakowało, by sukienka opadła z jednej z jej piersi. Na szczęście Britney szybko odwróciła się od gapiów i poprawiła swój ubiór. Potem kontynuowała dobrą zabawę.  

Zobacz także: Ojciec Krzysztofa Krawczyka był prawdziwą gwiazdą. To musiało się skończyć karierą syna!

Fani piosenkarki nie chcą, by ich idolka przesadnie imprezowała. Obawiają się, że to może pogłębić jej problemy. Tymczasem do sprawy odniosła się sama zainteresowana w swoim poście na Instagramie. Nie gryzła się w język. 

Wstyd mi jak cholera!!! Jak zagubiona idiotka usłyszałam muzykę i klaksony z mojego auta!!! Weszłam do środka jak jeleń w świetle reflektorów i nie miałam pojęcia, że jestem nagrywana ze wszystkich stron!!! Jestem tylko człowiekiem i nie mam pojęcia, co do cholery dzieje się z moimi włosami, ale zatrzymałam się w Meksyku!!! Jadę teraz do Włoch po moje ulubione spaghetti !!! Znam tam właściciela, więc mam nadzieję, że wprowadzi mnie tylnymi drzwiami – napisała Spears.