Cała Polska pokochała jej śmiech. Nowe nazwisko trudno wymówić [PODCAST]
Strona Główna > Cała Polska pokochała jej śmiech. Nowe nazwisko trudno wymówić [PODCAST]

Cała Polska pokochała jej śmiech. Nowe nazwisko trudno wymówić [PODCAST]

Katarzyna Pakosińska jest jedną z najsłynniejszych polskich artystek kabaretowych. Cała Polska pokochała jej wyjątkowy śmiech! Jaka jest prywatnie i jak wymówić jej drugie nazwisko? O tym opowiedziała w audycji Radia Złote Przeboje „Najlepszy weekend”.

Katarzyna Pakosińska to polska aktorka kabaretowa, konferansjerka i dziennikarka. Niedawno odwiedziła Radio Złote Przeboje. W rozmowie z Odetą Moro w audycji „Najlepszy weekend” zdradziła jak wymówić jej drugie nazwisko, a także opowiedziała o swoim zamiłowaniu do pracy i opinii, która przylgnęła do niej przez lata występów.

Zobacz także: To miejsce kojarzyli wszyscy Polacy. Nie do wiary, jak się zmieniło

Odeta Moro zwróciła uwagę, że gwiazda chyba bardzo kocha swój zawód. Od blisko 30 lat jest w ciągłej trasie. Jeździ po Polsce, by dawać występy publiczności. – Lubię to, lubię to, tym bardziej, że z tych podróży staram sobie jakoś ten czas urozmaicić – wyznaje Katarzyna Pakosińska.

Taki urok jest tej pracy, jest to po prostu wpisane w ten zawód, że jesteśmy wszyscy z walizeczkami. (…) Znam wszystkie stacje benzynowe, wiem, gdzie się zatrzymać, gdzie jest najlepsza golonka.

Posłuchaj całej rozmowy Katarzyny Pakosińskiej z Odetą Moro w audycji „Najlepszy Weekend” w Radiu Złote Przeboje:

Co męczy artystkę podczas pracy?

Dodała też, jaką rzecz zabiera ze sobą zawsze i wszędzie! Nie są to jednak olejki czy sole, które mogłaby wykorzystać kąpiąc się w obcej wannie, bo takich stanowczo unika. Aktorka stawia jednak na… muzykę i książkę! W ten sposób próbuje zrelaksować się między występami.

Choć śmiech Katarzyny Pakosińskiej pokochali wszyscy Polacy, nie zawsze jest pełna wigoru i pogodna. Występy sceniczne pochłaniają wiele energii i bywają dla niej wyczerpujące.

Dawanie ludziom uśmiechu i żartu jest bardzo wyczerpujące. (…) Jeśli jest to monodram satyryczny jeden na jeden, czyli dwie godziny jestem i mówię, śpiewam, mówię śpiewam, tańczę, (…) no to po dwóch godzinach (…) czuję, że ciało wtedy wymaga relaksu.

Zobacz także: Weronika Marczuk straciła dwoje dzieci. Dramatów było więcej

Katarzyna Pakosińska prywatnie

Jaka Katarzyna Pakosińska jest prywatnie? Gwiazda wyznała, że bywa melancholijna i stonowana. Jeśli nie praca na scenie, to ciszę i spokój, a także słowo pisane, które uwielbia znalazłaby… w bibliotece. Jak wyznała, tam szukałaby pracy gdyby nie scena! Oprócz tego Pakosińska uwielbia marzyć!

W moim przypadku jest tak, że jestem marzycielką, która lubi sobie bardzo wiele rzeczy projektować. I na pewno szczęściarą, że mam na tyle odporności na przeciwności, a zarazem siły i wiary w swoje możliwości, że te rzeczy prędzej czy później się zdarzają.

Zobacz także: Radio Złote Przeboje – Audycja „Najlepszy Weekend”

Wiele osób zastanawia się też, jak wymówić drugie nazwisko Katarzyny Pakosińskiej-Basilashvili. Jest bowiem żoną Gruzina, Irakiliego. Jest tamtejszym dziennikarzem. Pobrali się w sierpniu 2017 roku, a wesele trwało okrągły tydzień! Warto dodać, że uroczystość odbyła się w katedrze z XIX wieku.

Katarzyna Pakosińska-Basilashvili pokochała Gruzina, a wraz z nim jego ojczysty kraj. Wspólnie dzielą życie między dwoma państwami. Posłuchajcie naszego podcastu, by usłyszeć poprawną wymowę gruzińskiego nazwiska!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *