Carly Rae Jepsen autorka hitu "Call Me Maybe" powraca z nowym singlem [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Carly Rae Jepsen autorka hitu „Call Me Maybe” powraca z nowym singlem [WIDEO]

Carly Rae Jepsen autorka hitu „Call Me Maybe” powraca z nowym singlem [WIDEO]

Nominowana do Grammy, Juno i Polaris Prize Carly Rae Jepsen prezentuje nowy singiel „Beach House”, który opowiada o udrękach związanych z umawianiem się na randki przez aplikacje.

Za produkcję utworu odpowiada Alex Hope, a autorami są Jepsen, Hope oraz Nate Cyphert. „Beach House” to zadziorny i chwytliwy utwór, w którym Carly odchodzi od eterycznej atmosfery „Western Wind” na rzecz piosenki gotowej na parkiet. W tekście słyszymy o rozczarowaniach, jakie serwują kolejni kandydaci. Jepsen apeluje do mężczyzn, by od razu stawiali na szczerość. Lepiej od razu usłyszeć informację, która pada w hooku, niż robić sobie nadzieje i wystawiać się na miłosny zawód: „Mam domek przy plaży w Malibu i najpewniej zranię twoje uczucia”. „Beach House” cementuje status artystki jako bacznej i inteligentnej narratorki, która w przebojowy sposób potrafi opowiadać o niuansach miłości czy związków.

Kilka dni przed premierą singla, Carly Rae Jepsen zapowiedziała premierę płyty „The Loneliest Time”. Wydawnictwo ukaże się 21 października 2022.

Artystka zapowiada „The Loneliest Time” jako swoje najbardziej introspektywne dzieło w dotychczasowej karierze. Carly Rae Jepsen rozwija brzmienie, które zaprezentowała między innymi na wydanej w 2015 i świetnie przyjętej przez krytykę oraz fanów płycie „E*MO*TION”. Nad nowym krążkiem Jepsen pracowała między innymi z takimi twórcami jak Tavish Crowe, Rostam Batmanglij (który wyprodukował wiodący singiel z „The Loneliest Time”, „Western Wind”), Bullion, Captain Cuts, John Hill, Kyle Shearer oraz Alex Hope.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *