"Chodź potańczyć" będzie hitem lata? Karpiel-Bułecka z nowym alter ego » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Chodź potańczyć” będzie hitem lata? Karpiel-Bułecka z nowym alter ego

„Chodź potańczyć” będzie hitem lata? Karpiel-Bułecka z nowym alter ego

Staszek Karpiel-Bułecka szykuje nowy album – tym razem jako Staszek z Gór. Płytę zapowiada singiel „Chodź potańczyć”. O projekcie artysta opowiedział w audycji „Cała muzyka” na antenie Radia Złote Przeboje.

„Ta wakacyjna propozycja jest pierwszym singlem zapowiadającym nowy album solowy Staszka z Gór, na którym znajdzie się 10 pozytywnych piosenek nasyconych nową jakością dźwięku i wyrazu artystycznego” – tak o singlu i nowym projekcie Staszka Karpiela-Bułecki informuje Warner Music.

Czytaj też: Roxie Węgiel jako Mavka w „Pieśni lasu”. Fani zachwyceni!

Więcej o nadchodzącym albumie muzyk opowiedział w audycji „Cała muzyka” na antenie Radia Złote Przeboje.

„To jest piękne w tej płycie, że każdy numer jest inny, każdy coś wnosi i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Będą też goście w niektórych kawałkach” – zdradził artysta. „Zależy mi na tym, żeby ludzie się przy tym dobrze bawili” – dodał.

Posłuchaj całej rozmowy ze Staszkiem Karpielem-Bułecką na zloteprzeboje.pl:

Utwór „Chodź potańczyć” jest już dostępny w sieci. Załączamy go poniżej.

Staszek Karpiel-Bułecka z nowym hitem

W audycji „Cała muzyka” na antenie Radia Złote Przeboje Staszek Karpiel-Bułecka zdradził, że nie czyta komentarzy na YouTube. „Staram się tego w ogóle nie robić, bo później jak coś jest nie tak, to człowiek sobie wkręca różne rzeczy. Nieraz tam wylewają pomyje, nieraz mówią dobrze. Lepiej w ogóle tego nie czytać” – mówił. „Po co sobie psuć dzień i się denerwować?” – dodał.

Czytaj też: Blanka szczerze o swoich ciężkich chwilach. To zafundowała jej Eurowizja

Muzyk opowiedział też między innymi o udziale w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. – Dostałem parę razy propozycję, za żadne skarby nie chciałem iść. Przekonała mnie jedna moja znajoma, która wtedy akurat robiła nabór do tego programu. Dzisiaj jestem ogromnie dumny sam z siebie, że w tym programie podołałem. Ja jestem niedowiarek, jeżeli chodzi o swoją osobę. Niektórzy myślą, że jestem pewny siebie, a tak wcale nie jest – wyznał artysta.

Wysłuchaj całej rozmowy dziennikarza Radia Złote Przeboje ze Staszkiem Karpielem-Bułecką:

Czytaj też: Anita Lipnicka szczerze o swojej karierze: „Byłam wycieńczona sławą”