Christina Aguilera w nowym klipie porusza temat przemocy w rodzinie: Wybaczyłam ojcu [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Christina Aguilera w nowym klipie porusza temat przemocy w rodzinie: Wybaczyłam ojcu [WIDEO]

Christina Aguilera w nowym klipie porusza temat przemocy w rodzinie: Wybaczyłam ojcu [WIDEO]

Ta piosenka opowiada o chwilach z przeszłości, jest również ważna dla prezentacji jej najnowszej EPki „La Luz”, która uzupełnia projekt o nazwie „AGUILERA”.

Christina Aguilera zadedykowała piosenkę swojemu ekwadorskiemu ojcu, Fausto Xavierowi Aguilera, a utwór opowiada o przemocy domowej, której doświadczyła, gdy była mała.
Piosenka pojawiła się na epce „La Luz”, która jest dodatkiem do jej dziewiątego albumu studyjnego „Aguilera”, który składa się z trzech rozdziałów.

Artystka napisała na Facebooku:

Jako matka chcę być dla moich dzieci najsilniejszą, najzdrowszą wersją siebie. Napisałem „No Es Que Te Extrañe”, aby zatoczyć koło, zaakceptować, przebaczyć i zostać uwolnioną. Przebaczenie zaczyna się, gdy ból serca zamienia się w wolność.

Zobacz teledysk:

Tytuł albumu „AGUILERA” jest bezpośrednim sposobem uhonorowania jej latynoskich korzeni i dziedzictwa, które są źródłem dumy i inspiracji dla jej nowej muzyki. Nowy projekt, wyprodukowany przez uznanych kompozytorów i producentów Rafę Arcaute i Federico Vindvera, obejmuje znakomitą współpracę z międzynarodowymi artystami, takimi jak Tini, Ozuna, Becky G, Nicki Nicole i Nathy Peluso. „AGUILERA” łączy różne latynoskie gatunki muzyczne, nie tracąc esencji, która uczyniła Christinę jedną z najważniejszych i najbardziej cenionych artystek jej pokolenia.

Polecamy również: