Strona Główna > Co nowego zobaczymy na HBO Max w sierpniu?

Co nowego zobaczymy na HBO Max w sierpniu?

Popularny serwis streamingowy znowu nas rozpieszcza. Tym razem ogłosił nowości filmowe i serialowe, dzięki którym nasze letnie wieczory na pewno będą przyjemniejsze. Zobaczcie nasze propozycje!

„Co się stało, Brittany Murphy?”- premiera 5 sierpnia

Dokument próbuje rozwikłać, co było prawdziwą przyczyną śmierci popularnej w latach 90. aktorki – Brittany Murphy – która zmarła w wieku 32. lat. Jej odejście pozostawiło wśród jej rodziny oraz fanów mnóstwo pytań, na które do tej pory nie znaleziono odpowiedzi. Czy ta produkcja pomoże w rozwikłaniu teorii spiskowych? Zobaczymy.

„Ukryte działania” – premiera 5 sierpnia

Film pokazuje prawdziwą historię trzech matematyczek, które umożliwiły pierwsze loty w kosmos na przełomie lat 50. i 60. XX wieku. Jednak ich droga nie była usłana różami, a praca dla NASA wymagała od nich sporo cierpliwości w dążeniu do celu. W tym nie ułatwiało im z pewnością nierówne traktowanie ze względu na płeć oraz ich pochodzenie. W słynne, waleczne trio wcieliły się: Taraja P. Henson, Octavia Spencer i Janelle Monàe.

„Spotlight” – premiera 6 sierpnia

Oscarowy dramat rzuca światło na wydarzenia, które mocno wstrząsnęły opinią publiczną. Na trop afery w Kościele katolickim trafia grupa dziennikarzy z „Boston Globe”. Ujawniają nazwiska 70. księży, których pedofilskie zbrodnie były do tej pory skrzętnie ukrywane. W rolach głównych zobaczymy wielkie kinowe nazwiska: Rachel McAdams, Lieve Schreiber, Marka Rufallo i Michaela Keatona.

„Ród Smoka” – premiera 22 sierpnia

Akcja serialu rozgrywa się 200 lat przed wydarzeniami, które pamiętamy z „Gry o tron”. Fabuła tej produkcji powstała na podstawie książki „Ogień i krew”, opowiadającej historię rodu Targaryenów, skąd pochodzi Matka Smoków – Daenerys. W serialu zobaczymy m.in. Emmę D’Arcy, Matta Smitha, Olivię Cooke, Paddy’ego Considine’a i Rhysa Ifansa.

„The Office” – premiera 30 sierpnia

Nie ma chyba na świecie osoby, która nie znałaby losów bohaterów pracujących w biurze w Dunder Mifflin. Wielki hit dostępny do tej pory wyłącznie na Netflixie doczeka się swojej premiery również na HBO Max. Nie ma co opowiadać, to po prostu trzeba zobaczyć.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.