Coldplay i Natalie Imbruglia złożyli wzruszający hołd Olvii Newton John przebojem "Summer Nights" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Coldplay i Natalie Imbruglia złożyli wzruszający hołd Olvii Newton John przebojem „Summer Nights” [WIDEO]

Coldplay i Natalie Imbruglia złożyli wzruszający hołd Olvii Newton John przebojem „Summer Nights” [WIDEO]

Imbruglia wystąpiła jako Sandy, podczas gdy frontman Coldplay zaśpiewał rolę Danny’ego w duecie z przebojowego musicalu „Grease” z 1978 roku.

Zespół Coldplay wystąpił ostatnio na stadionie Wembley w Londynie. Ich koncerty słyną z tego, że są spektakularne. Mało, kto potrafi zrobić takie show! Tego wieczoru nie zabrakło również wyjątkowych gości.

Do Chrisa Martina dołączyła australijska gwiazda Natalie Imbruglia, by zaśpiewać piękną wersję przeboju z „Grease”. Na cześć Olivii Newton-John, która zmarła w zeszłym tygodniu w wieku 73 lat, Coldplay i Imbruglia wykonali „Summer Nights”, słynny duet, który Olivia zaśpiewała w filmie „Grease” z 1978 roku, z Johnem Travoltą. Ich występ możecie zobaczyć poniżej.

Film „Grease” z 1978 roku opowiada historię dziewczyny Sandy (Olivia Newton-John), która , która przyjeżdża z rodzinnej Australii do Stanów Zjednoczonych, by być świadkiem przemian kulturowych. Okazuje się, że do jej nowej szkoły uczęszcza Danny (John Travolta), wakacyjna miłość. Chłopak jednak nie jest ideałem, za jakiego miała go Sandy! Film doczekał się sequela „Grease 2”, który miał premierę w 1982 roku.

Polecamy również: