Córka Johnny'ego Deppa zagrała odważne sceny w serialu "The Idol" od HBO Max »
Strona Główna > Córka Johnny’ego Deppa zagrała odważne sceny w serialu „The Idol” od HBO Max

Córka Johnny’ego Deppa zagrała odważne sceny w serialu „The Idol” od HBO Max

W sieci pojawił się zwiastun nowego serialu „The Idol” od platformy streamingowej HBO Max. W główne role wcielą się znane gwiazdy. O kim mowa? Przeczytajcie nasz artykuł.

Lily Rose-Depp w myśl przysłowia „niedaleko pada jabłko od jabłoni’ postanowiła iść w ślady ojca i spróbować swoich sił w aktorstwie. Jej wybór padł na główną rolę w serialu „The Idol”, gdzie gra aspirującą piosenkarkę pop, która nawiązuje romans z tajemniczym właścicielem klubu w Los Angeles oraz guru sekty (w tej roli wokalista The Weekend). Nowy zwiastun zapowiada się naprawdę obiecująco i nie brak w nim kontrowersyjnych wątków, związanych z całonocnymi imprezami do rana dwójki bohaterów. Reżyserem produkcji jest Sam Levinson, autor słynnego hitu o nastolatkach „Euforia”, a za scenariusz odpowiada Joseph Epstein. Serial będzie miał łącznie 7 odcinków, a jego premiera na HBO Max planowana jest prawdopodobnie na koniec tego roku. Trzeba przyznać, że rola córki Johnny’ego Deppa może wywołać niemałe zamieszanie w świecie filmowym.

Zobaczcie zwiastun

Lilly-Rose Depp – córka Johnnego Deppa i Vanessy Paradise. Od 2015 roku związana ze światem modelingu, w którym zadebiutowała na wybiegu Chanel. Teraz próbuje swoich sił w aktorstwie. Udalo jej się zagrać w kilkunastu produkcjach filmowych, między innymi w „Królu” z Timotee Chalametem czy „Planetarium” z Natalie Portman. Najnowszy serial „The Idol” od HBO Max jest jej przepustką do międzynarodowej kariery.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *