Strona Główna > Córka Madonny debiutuje odważnym teledyskiem [WIDEO]

Córka Madonny debiutuje odważnym teledyskiem [WIDEO]

Królowej popu Madonnie, która niepodzielnie rządzi już na scenie od kilku dobrych lat, szykuje się niezła konkurencja. Jej córka Lourdes Leon wydała właśnie teledysk do nowego singla.

Jaka matka, taka córka

Lourdes Leon postanowiła iść w ślady matki i spróbować swoich sił w muzycznym świecie show-biznesu. By nie być z nią kojarzona i iść własną drogą, zdecydowała się wydawać swoją muzykę pod pseudonimem „Lolahol”.

Warto wspomnieć, że Lourdes wcześniej starała się zaistnieć w wielkim świecie mody, który przyjął ją z wielkimi ramionami. Współpracowała z największymi nazwiskami: Versace, Markiem Jacobsem czy Swarovskim, a na swojej okładce gościł ją znany magazyn – Vogue.

Czas na muzyczną sławę

Teraz nadszedł czas na jej pięć minut w muzyce. Lourdes postanowiła zaprezentować wszystkim teledysk do swojego nowego singla „Lock&Key”. Piosenka utrzymana jest w rytmicznym dubstepowym bicie, ale nie brak jej melancholijnych momentów, wyznaczanych przez głos piosenkarki.

Jak przystało na córkę kontrowersyjnej, popowej ikony wokalistka w teledysku paraduje skąpo ubrana na cmentarzu czy plaży wśród wysokich fal. W wideo nie brakuje również elementów tańca, który Lourdes ukończyła w 2018 roku na studiach w Michigan.

A co na to wszystko mama artystki?

Madonna skomentowała w komentarzu pod postem córki na Instagramie:

Jestem z Ciebie taka dumna, Lola!

Sądzicie, że Lourdes ma szansę osiągnąć zawrotną karierę jak jej matka?

Zobacz wideo:

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.