Strona Główna > Córka Olivii Newton-John wspomina swoją zmarłą mamę [WIDEO]

Córka Olivii Newton-John wspomina swoją zmarłą mamę [WIDEO]

Chloe Lattanzi, córka Olivii Newton-John, opublikowała zakulisowe nagranie ich duetu „Window in the Wall”. Dziś zmarła aktorka obchodziłaby 74. urodziny.

Dziś śpiewalibyśmy jej sto lat

Niedawno pożegnaliśmy ze łzą w oku aktorkę i piosenkarkę – Olivię Newton-John – która dziś obchodziłaby swoje 74 urodziny. Gwiazdę szczególnie zapamiętaliśmy z jej roli u boku Johna Travolty w słynnym musicalu „Grease”, gdzie grana przez nią postać Sandy skradła nasze serca wykonaniami piosenek „You’re the One that I Want”, „Summer Nights” i „Hopelessly Devoted to You”.

Wzruszające wideo zmarłej aktorki

Niedawno córka Olivii Newton-John, Chloe Lattanzi podzieliła się filmem na Instagramie, który był hołdem dla jej zmarłej matki. Było to zakulisowe wideo z 2021 roku ze wspólnie nagranego przez nie duetu do piosenki „Window in the Wall”. W poście wspominającym te wzruszające wydarzenie, Lattanzi napisała szczere wyznanie:

Mamo, jesteś moim światłem z latarni morskiej. Moim bezpiecznym miejscem. Przestrzenią mojego serca. To był dla mnie zaszczyt i nadal jest dla mnie zaszczytem być twoim dzieckiem i najlepszym przyjacielem. Jesteś moim aniołem na ziemi i wszyscy, których dotknęłaś, zostali pobłogosławieni. Kocham cię na zawsze, moja dawczyni życia, moja nauczycielko, moja mamo.

Na wideo widzimy, jak aktorka ze swoją córką obejmują się i uśmiechają się do siebie, śpiewając zwrotki poruszającej ballady w studio nagraniowym.

Polecamy również: