Częstotliwości Radia Złote Przeboje » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy

Częstotliwości Radia Złote Przeboje

GDYNIA
GDAŃSK
WOLIN
SZCZECIN
BYDGOSZCZ
BIAŁYSTOK
POZNAŃ
ZIELONA GÓRA
ŻARY
LEGNICA
WROCŁAW
JELENIA GÓRA
WAŁBRZYCH
OPOLE
CZĘSTOCHOWA
ZABRZE
JĘDRZEJÓW
TARNÓW
NOWY SĄCZ
NOWY TARG
GORLICE
KRYNICA
RZESZÓW
LUBLIN
Wetlina
CHEŁM
MAKÓW PODHALAŃSKI

Województwo:

100,1 FMWarszawa

Aplikacje mobilne

Słuchaj Radia Złote Przeboje w dedykowanej aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem operacyjnym iOS lub na urządzeniach z Androidem oraz Windows w aplikacji Tuba.FM.
Pobierz aplikację i słuchaj Radia Złote Przeboje już teraz !

Platformy cyfrowe

nc+: Radio+ – Kanał: 21

Białystok podlaskie 101 FM
Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 92,1 FM
Częstochowa śląskie 96,6 FM
Gdańsk pomorskie 103 FM
Gdynia pomorskie 99,2 FM
Gorlice małopolskie 99,6 FM
Jelenia Góra dolnośląskie 106,2 FM
Jędrzejów świętokrzyskie 93,2 FM
Katowice śląskie 91,2 FM
Kraków małopolskie 92,5 FM
Krynica małopolskie 91,3 FM
Legnica dolnośląskie 90,0 FM
Lublin lubelskie 95,6 FM
Łódź mazowieckie 101,3 FM
Nowy Sącz małopolskie 93,8 FM
Nowy Targ małopolskie 91,3 FM
Opole opolskie 92,8 FM
Poznań wielkopolskie 88,4 FM
Rzeszów podkarpackie 95,7 FM
Szczecin zachodniopomorskie 89,8 FM
Tarnów małopolskie 92,8 FM
Warszawa mazowieckie 100,1 FM
Wałbrzych dolnośląskie 91,8 FM
Wolin zachodniopomorskie 105,6 FM
Wrocław dolnośląskie 90,4 FM
Zabrze śląskie 96,6 FM
Zamość lubelskie 99,3 FM
Zielona Góra lubuskie 98,1 FM
Żary lubuskie 94,4 FM

Radio Złote Przeboje to muzyka, gwiazdy, rozrywka i zabawa! To właśnie najlepsze brzmienie jest dla nas najważniejsze i dlatego większość naszych programów opiera się na tematyce muzycznej. W naszych audycjach znajdziecie też jednak treści dotyczące filmu, teatru, książek, zdrowego stylu życia i sportu.

Na antenie Radia Złote Przeboje znajdziecie hity z lat 80., 90. aż do najnowszych, które już zdążyły stać się złotymi przebojami. Wszystkie gwarantują dobry nastrój. Usłyszycie wiele różnych gatunków muzycznych od popu (Michael Jackson, Whitney Houston, Abba, Jennifer Lopez, Spice Girls, Modern Talking) przez disco (Boney M., Ottawan, Donna Summer) po rocka (Bon Jovi, Depeche Mode, Scorpions, Queen). Nie lubimy się ograniczać!

Wśród najpopularniejszych polskich artystów, których piosenki pojawiają się w Radiu Złote Przeboje, znajdują się m.in. Maanam, Kombi, Lady Pank, Perfect, Budka Suflera, Edyta Górniak, Urszula, Pectus, Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska, Kult, Hey.

Nasze programy prowadzą: Marzena Rogalska, Odeta Moro, Kamil Baleja, Tomek Brhel, Tomek Florkiewicz, Piotr Jaworski, Iwona Barańska, Kasia Wilk, Wojciech Babiarczyk, Jerzy Telesiński.

W naszych wywiadach poznacie gwiazdy i ludzi z pasją, którzy zarażają swoją energią i motywują do działania!

Dostarczamy radość i rozrywkę naszym Słuchaczom w programach Piątek jak marzenie, Najlepszy weekend, Złote przeboje na dzień dobry, Złota 20, Cała muzyka.

Radio Złote Przeboje usłyszycie w takich miastach jak Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gorlice, Jelenia Góra, Jędrzejów, Katowice, Kraków, Krynica, Legnica, Lublin, Łódź, Nowy Sącz, Nowy Targ, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Tarnów, Warszawa, Wałbrzych, Wolin, Wolin, Wrocław, Zabrze, Zamość, Zielona Góra, Żary oraz w internecie.

Na zloteprzeboje.pl dostępna jest transmisja online Radia oraz archiwum podcastów wyemitowanych na antenie. Na stronie znajdziecie też newsy, ciekawostki i quizy muzyczne, konkursy, fragmenty wywiadów z gwiazdami w formie wideo, zapowiedzi i relacje z koncertów, informacje o radiowych akcjach specjalnych i wiele innych interesujących, rozrywkowych treści.

Chcecie być na bieżąco? Nie macie ochoty przegapić już ani jednego interesującego Was koncertu? Lubicie wiedzieć co w trawie (muzyce) piszczy? Wejdźcie na zloteprzeboje.pl!

Jak być jeszcze bliżej naszej rozgłośni? Zapraszamy Was na oficjalny profil Radia Złote Przeboje na Facebooku i Instagramie. Znajdziecie tam najnowsze treści związane z muzyką, zdjęcia zza kulis naszych audycji i ogłoszenia o konkursach.

Radio Złote Przeboje działa na rynku już od 1997 roku.