Strona Główna > Czy Julia Wieniawa ma „Omamy”? [WIDEO]

Czy Julia Wieniawa ma „Omamy”? [WIDEO]

Wokalistka podzieliła się ze swoimi fanami nowym teledyskiem w wakacyjnym klimacie. Szykuje się przebój na miarę poprzednich hitów?

Julia Wieniawa ma szansę zostać nową królową tegorocznych, wakacyjnych parkietów. Wszystko za sprawą nowego singla „Omamy”, do którego powstał klip w letnim klimacie w reżyserii Macieja Nowaka. Teledysk jest połączeniem różnych migawek, wprowadzających nas w gorący czas błogiego lenistwa, a zdecydowane, muzyczne bity przywodzą nam wspomnienie najlepszych piosenek Prince’a. Więcej o swojej wizji oraz współpracy z artystką opowiedział reżyser wideoklipu:

W swojej pracy opieram się na bohaterze, więc inspiracją do klipu była sama artystka. Chciałem pokazać ją jako charyzmatyczna, wyluzowaną i pełną energii dziewczynę – jaką jest na co dzień. Jestem fanem Britney Spears, dlatego bardzo mi zależało, żeby teledysk był kolażem w stylu lat 90-tych. Na planie z Julią pracowało się fenomenalnie – rzadko spotykam takie połączenie profesjonalizmu, zaangażowania i talentu!

Piosenka jest efektem współpracy wokalistki z producentem – Kubą Karasiem oraz artystką – Kasią Lins, która wsparła Julię w stworzeniu warstwy lirycznej do nowego singla.

Julia Wieniawa o singlu „Omamy”:

Każdy z nas ma chyba w życiu taką osobę, która ciągle pojawia się i znika… ja nazywam takie zjawisko relacją „on and off” 🙂 O tym właśnie jest ten singiel, który swoim tanecznym bitem zabierze Was na wakacje. Mam nadzieje, że „Omamy” umilą Wam czas na niejednej imprezie!

Zobaczcie teledysk:

Julia Wieniawa to młoda aktorka i wokalistka. Znana ze swoich ról w serialach oraz filmach, ostatnio coraz więcej działa na rynku muzycznym, wyróżniając się niezwykłą barwą głosu i wrażliwością muzyczną. Pod koniec 2016 roku na albumie „Flirtini: Heartbreaks & Promises Vol. 3” ukazał się utwór „Na zawsze”, który szybko stał się hitem. To zaowocowało podpisanym rok później kontraktem płytowym z wytwórnią Kayax. W tym roku wydała swój debiutancki album „Omamy”, z którego pochodzą cztery single: „Nie muszę”, „Rozkosz”, „Milczysz”, „Omamy”.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.