Czy Sara James wygra „America’s Got Talent”? Już dzisiaj wielki finał. Gdzie oglądać? Kiedy poznamy wyniki? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Czy Sara James wygra „America’s Got Talent”? Już dzisiaj wielki finał. Gdzie oglądać? Kiedy poznamy wyniki?

Czy Sara James wygra „America’s Got Talent”? Już dzisiaj wielki finał. Gdzie oglądać? Kiedy poznamy wyniki?

Sara James w półfinale „America’s Got Talent” ponownie zachwyciła jurorów i widzów. Udało jej się awansować do wielkiego finału. To wielki sukces, który na pewno otworzy jej drzwi do międzynarodowej kariery.

14-etnia artystka powalczy już dzisiaj o zwycięstwo w „America’s Got Talent”! Finałowy odcinek zobaczymy 13 września, natomiast wyniki poznamy dzień później (dla widzów z Polski, w nocy z 14 na 15 września). Główną nagrodą jest czek o wartości miliona dolarów!

Sara James w finale zmierzy się z 10 innymi uczestnikami: z hiszpańską komiczką, Celią Munoz, grupą taneczno-akrobatyczną Majowie (Mayyaas), gimnastyczką i tancerką Kristy Sellars, tercetem muzycznym Metafizyka, komikiem Mike E. Winfieldem, iluzjonistą Nicolasem Ribsem, iluzjonistą Yu Hojin, zespołem muzycznym Chapel Hart, zespołem country Drake Milligan oraz saksofonistą Avery Dixonem.

Przypomnijmy sobie półfinałowy występ Sary, podczas którego wykonała przebój „Rocketman” Eltona Johna.

W wywiadzie udzielonym ostatnio „Dzień Dobry TVN” Sara powiedziała:

Codziennie są próby, dużo się dzieje i cały czas pracujemy. Trzymam się planu, najpierw finał i chcę zrobić wszystko, żeby być z siebie dumna. Potem zobaczymy. Chcielibyśmy już bardzo skończyć płytę, bo też to się przeciąga. Na pewno zrobimy jakąś trasę, dużo rzeczy jest do zrobienia. Żyję szczęśliwym życiem.

Wielki finał „America’s Got Talent” – Gdzie oglądać? Kiedy poznamy wyniki?

Odcinek finałowy zostanie wyemitowany 13 września 2022 roku. Transmisję będzie można oglądać na oficjalnej stronie stacji NBC. W Polsce na finałowy odcinek będziemy musieli poczekać. Pokaże go Telewizja WP 18 września, o godz. 19:50.

Wyniki zostaną podane dzień później, w nocy z 14 na 15 września czasu polskiego.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *