"Doda. 12 kroków do miłości": Doda cała we łzach w nowym zwiastunie reality show [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Doda. 12 kroków do miłości”: Doda cała we łzach w nowym zwiastunie reality show [WIDEO]

„Doda. 12 kroków do miłości”: Doda cała we łzach w nowym zwiastunie reality show [WIDEO]

Artystka udział w odważnym uczuciowym eksperymencie. Jedna z największych gwiazd polskiej estrady i najbarwniejsza postać naszego show-biznesu chce odnaleźć prawdziwą miłość. Wymaga to od niej spojrzenia na siebie z zupełnie nowej perspektywy, w czym pomaga jej psycholog, Leszek Mellibruda. „Doda. 12 kroków do miłości” to fascynujący zapis eksperymentu psychologicznego z artystką w roli głównej. Emisja programu już od 3 września w Polsacie.

Doda świętuje w 2022 roku 20-lecie pracy artystycznej, ale z show-biznesem związała się już jako nastolatka. Szerokiej publiczności dała się poznać w reality show Polsatu „Bar”, który opuściła jako wielka gwiazda. Przez lata odnosiła sukcesy na scenie i… niepowodzenia w życiu uczuciowym. Była dwukrotnie zamężna i pięciokrotnie zaręczona. Ostatnie małżeństwo zakończyła w 2021 roku. Jej sceniczny wizerunek seksbomby może mylić – prywatnie jest przywiązana do tradycyjnych wartości, rodzinna, wręcz konserwatywna. W miłości oddana i lojalna. Nie potrafi wybaczyć kłamstwa i zdrady. Jak sama mówi, jej życie prywatne to porażka. Program ma to zmienić!

Na potrzeby realizacji programu Doda na 40 dni zamieszkała w specjalnie wynajętym luksusowym domu, aby uciec od zgiełku miasta i zapewnić sobie komfort oraz spokój. Przez cały czas trwania eksperymentu wspierają ją przyjaciele: najbliższa przyjaciółka Oliwka oraz najbardziej znana drag queen w Polsce – Mariusz Ząbkowski „Dżaga”. Ważną postacią w programie jest psycholog – doświadczony terapeuta Leszek Mellibruda, z którym Doda w szczery i otwarty sposób omawia spotkania z 12 kandydatami na życiowych partnerów. Z tych rozmów wyłania się zupełnie nieznana twarz artystki. Widzimy ją w prywatnej, intymnej wręcz odsłonie.

Zobacz nowy zwiastun:

Dla mnie najważniejsze jest, żeby spojrzeć na siebie z innej perspektywy i zrozumieć mechanizmy swoich złych wyborów. Bo nikt nie stał nade mną z pistoletem, nikt mnie do niczego nie zmuszał, przeciwnie – czasem mnie ostrzegano, a mimo to dalej brnęłam w związek. Jakie mam deficyty? Dlaczego tak się dzieje, mimo że mam bardzo dobrze rozwiniętą intuicję?

– zastanawia się Doda w programie.

Jakiego mężczyzny szuka Doda?

Kandydaci, z którymi spotyka się w programie, zostali wybrani na podstawie jej preferencji. To mężczyźni pochodzący z różnych środowisk, o różnym statusie społecznym, także obcokrajowcy. Po serii 12 randek Doda wybiera czterech, z którymi spotyka się drugi raz. Na koniec wskazuje jednego i spędza z nim romantyczny weekend. Czy stanie się to początkiem wielkiej miłości? Odpowiedź jesienią w Polsacie.

„Doda. 12 kroków do miłości” jesienią 2022 roku w Telewizji POLSAT. Reality show będzie emitowane już od soboty 3 września o godz. 20:00.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *