Strona Główna > Doda rozgrzała publiczność na Stadionie Narodowym przebojem Guns N’ Roses [WIDEO]

Doda rozgrzała publiczność na Stadionie Narodowym przebojem Guns N’ Roses [WIDEO]

W sobotę 10 września 2022 roku na PGE Narodowym odbył się koncert „Wielkie Granie”. Jedną z gwiazd, które wystąpiły na scenie była Doda. Zobaczcie, co zaśpiewała!

W 2022 roku PGE Narodowy świętuje swoje 10. urodziny! Z tej okazji odbył się koncert „Wielkie Granie” – wyjątkowe wydarzenie muzyczne, na którym wzięło udział aż 1000 muzyków i wokalistów. Akcja miała na celu zjednoczenie muzyków – instrumentalistów i wokalistów w największy band rockowy w Polsce.

Na płycie stadionu pojawiło się ponad tysiąc muzyków i wokalistów, grających i śpiewających największe hity wszech czasów – razem, na żywo!

Jedną z gwiazd, które wystąpiły podczas koncertu była Doda. Artystka wykonała przebój „Sweet Child O’ Mine” grupy Guns N’ Roses!

Przypominamy, że w 2015 roku Doda miała okazję wykonać ten wielki hit u boku samego Slasha, podczas koncertu w łódzkiej Atlas Arenie.

„Doda. 12 kroków do miłości” – nowe reality show

Doda świętuje w 2022 roku 20-lecie pracy artystycznej, ale z show-biznesem związała się już jako nastolatka. Szerokiej publiczności dała się poznać w reality show Polsatu „Bar”, który opuściła jako wielka gwiazda. Przez lata odnosiła sukcesy na scenie i… niepowodzenia w życiu uczuciowym. Była dwukrotnie zamężna i pięciokrotnie zaręczona. Ostatnie małżeństwo zakończyła w 2021 roku. Jej sceniczny wizerunek seksbomby może mylić – prywatnie jest przywiązana do tradycyjnych wartości, rodzinna, wręcz konserwatywna. W miłości oddana i lojalna. Nie potrafi wybaczyć kłamstwa i zdrady. Jak sama mówi, jej życie prywatne to porażka. Program ma to zmienić!

„Doda. 12 kroków do miłości” możecie oglądać w każdą sobotę o godz. 20:00 w telewizji POLSAT.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.