Strona Główna > Doda spowiada się z trudnej miłości w nowym singlu!

Doda spowiada się z trudnej miłości w nowym singlu!

Wokalistka zaprezentowała teledysk do piosenki „Melodia ta”, który jest zapowiedzią jej nadchodzącego albumu. Jesteście ciekawi?

Obok tej artystki nie da się przejść obojętnie. Wzbudza zamieszanie i sensację, które są niezbędne do tego, by osiągnąć sukces w przemyśle muzycznym. Doda jak zawsze trzyma fason i nie przestaje zaskakiwać. Niedawno poprosiła swoich fanów o pomoc w doborze drugiego imienia. Padło na Aqualiteja, która jest metaforą żywiołu wody, jaki cechuje jej znak zodiaku. To był początek zmian u wokalistki. Jakiś czas temu Doda zaprezentowała nam zupełnie odmieniony wizerunek, który jest zapowiedzią jej nowego albumu.

Na jej muzyczny powrót bez wątpienia czekali wszyscy. Piosenkarka tym razem nie zawodzi, proponując nam nowy singiel w zupełnie innej, nieznanej nam jeszcze odsłonie. „Melodia Ta” przy użyciu licznych metafor opowiada o trudnej miłości, która ma złowrogie odcienie. Do współpracy nad tekstem wokalistka zaprosiła Bryskę. Utwór utrzymany jest w tanecznym, klubowym klimacie i z pewnością może powalczyć o tegoroczny hit wakacji.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.