"Dom z papieru": Poznaliśmy szczegóły nowego serialu "Berlin". Kiedy premiera? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Dom z papieru”: Poznaliśmy szczegóły nowego serialu „Berlin”. Kiedy premiera?

„Dom z papieru”: Poznaliśmy szczegóły nowego serialu „Berlin”. Kiedy premiera?

Spin-off serialu „Dom z papieru” ukaże się w 2023 roku. Sprawdźcie, co wiemy do tej pory!

Netflix zapowiedział oficjalnie spin off serialu „Dom z papieru”, którego tematem jest Berlin. Według twórców napad być może dobiegł końca,, ale historia toczy się dalej.

To może się udać! Alex Pina napisze scenariusz. Będzie pracował za pośrednictwem swojej firmy produkcyjnej Vancouver Media. Wśród firm produkcyjnych znalazły się również Atresmedia.

O czym będzie serial „Berlin”?

Cóż, jak sugeruje tytuł, skupimy się na tytułowej postaci Berlina, znanej również jako Andrés de Fonollosa.

Nadal jest wiele rzeczy, których nie wiemy o Berlinie, mimo że jego historia została zbadana w sezonie 5. Wliczając w to fakt, że ma 5 byłych żon, w tym Tatiana (w tej roli Diana Gómez).

Biorąc pod uwagę, że Berlin jest bratem Profesora, prawdopodobnie będziemy wspólnie odkrywać ich wczesne lata. Nie mamy też zbyt wielu informacji na temat śmierci ich ojca ani tego, jak poznał Palermo, Marsellę i Bogotę.

Możemy również zobaczyć więcej napadów Berlina. W tym tego dokonanego na Polach Elizejskich w Paryżu, gdzie ukradł 434 diamenty. Możliwe, że zobaczymy również bardziej szczegółowo jego walkę z chorobą.

Na imprezie Netflix Tudum w 2022 roku usłyszeliśmy, jak Pedro Alonso i Alex Pina omawiają nadchodzący spin off.

Miłość i napady” to pierwsze słowa wypowiedziane przez Pinę w odpowiedzi na pytanie, o czym jest nowa seria. Pina dodał:

To będzie podróż przez najlepsze lata życia Berlina. Kiedy kradł w całej Europie, szaleńczo zakochany.

„Berlin” – obsada serialu

Do obsady spin-offu hiszpańskiego „Domu z papieru”, który będzie opowiadał o Andresie de Fonollosie, czyli Berlinie, dołączyli: Michelle Jenner („Katedra w Barcelonie”, „Kucharka z Castamar”), Tristán Ulloa („Warrior Nun”), Begoña Vargas („Nowy Eden”, „Centauro”, „Pełne morze”), Julio Peña („Przez moje okno”) i Joel Sánchez. W głównej roli zobaczymy oczywiście Pedro Alonso („Dom z papieru”, „Bagienna cisza”). Zdjęcia rozpoczną się w Paryżu (Francja).

Polecamy również: