Strona Główna > Duet piosenkarek zaśpiewał „If I Ain’t Got You”, a na gitarze zagrał tata jednej z nich

Duet piosenkarek zaśpiewał „If I Ain’t Got You”, a na gitarze zagrał tata jednej z nich

Wystąpili na jednej z ulic Dublina. Niezwykłe trio wykonało jeden z przebojów amerykańskiej piosenkarki Alicii Keys. Posłuchajcie, jak im poszło.

Allie Sherlock to młoda piosenkarka, mieszkająca w Irlandii. Dziewczyna zdobyła popularność swoimi weekendowymi występami na ulicach Dublina. Od 2014 roku prowadzi kanał na YouTubie. Znajdziemy na nim nie tylko covery znanych piosenek, ale i duety z innymi artystami, vlogi czy występy na żywo.

Ostatnio Sherlock połączyła swoje siły z Jessicą Doolan, początkującą piosenkarką i autorką tekstów. Ich występ wspomógł tata Allie, grając na gitarze. Zespół wykonał cover utworu „If I Ain’t Got You” Alicii Keys. Sprawdźcie, jak to wyszło:

PiosenkaIf I Ain’t Got You” pochodzi z drugiego studyjnego albumu Alicii Keys. Wokalistka nagrała ją po tragicznych wydarzeniach roku 2001, m.in. po zamachu na World Trade Center. Utwór opowiada o tym, że materialne rzeczy nie mogą dać szczęścia. Kawałek zdobył nagrodę Grammy dla najlepszego występu kobiecego R&B. Sama Alicia Keys przyznaje, że to jedna z jej ulubionych piosenek.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.