Duncan Laurence prezentuje teledysk do utworu "Electric Life” [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Duncan Laurence prezentuje teledysk do utworu „Electric Life” [WIDEO]

Duncan Laurence prezentuje teledysk do utworu „Electric Life” [WIDEO]

Duncan Laurence powraca z długo oczekiwaną nową muzyką, prezentując jedną z najbardziej osobistych piosenek — „Electric Life”. Do sieci trafił właśnie oficjalny teledysk.

Artysta pracował nad nowym materiałem w Los Angeles razem z autorem piosenek i narzeczonym Jordanem Garfieldem pod czujnym okiem znanego producenta Paula Phamousa (Frank Ocean, Nick Jonas). 22 czerwca Duncan zaprosił małą publiczność do Fabrique Des Lumières w Amsterdamie, gdzie po raz pierwszy wykonał „Electric Life”.

Zobacz teledysk:

„Electric Life” to utwór o krzepiącym serce uczuciu pełnym miłości i wdzięczności wobec bliskich, którzy odeszli. To pozytywna piosenka o przemianie głębokiego smutku w nadzieję. Zatopienie się w ten sposób w swoich wspomnieniach przypomina krótką wizytę w niebie i ponowne spotkanie z tymi, których straciliśmy.

– mówi artysta.

Przełomowy singiel Duncana „Arcade” ma obecnie ponad 10,7 miliarda streamów na całym świecie i pokrył się złotem i platyną w 37 krajach. Po zwycięstwie w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2019 roku, „Arcade” zajął 1. miejsce na światowej liście Spotify po wydaniu i zdobył ponad 56 miliardów wyświetleń na TikToku. Singiel znalazł się na niezliczonych międzynarodowych listach przebojów: zajął 1. miejsce w 5 krajach, jako pierwszy zwycięzca Eurowizji od 45 lat trafił na listę Billboard Hot 100 (Top 30), pojawił się także w Top 30 w Wielkiej Brytanii, był 10. najczęściej shazamowanym utworem na świecie i 9. najpopularniejszym utworem w amerykańskim radiu. Poza uznaniem prasy, w tym „The New York Times”, utwór spodobał się nawet Kelly Clarkson, która scoverowała go we własnym programie.

Duncan koncertował w całej Europie, był gwiazdą festiwali, otrzymał wiele międzynarodowych nagród (w tym nagrodę Edisona za najlepszą popową piosenkę roku), występował na żywo u Ellen i „TODAY Show”, wydał duet „Arcade” z amerykańską artystką FLETCHER, a koniec 2021 roku uwieńczył występem na dachu kultowego Capitol Tower w Los Angeles.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *