Dziecięcy chóry wykonał przebój "Bohemian Rhapsody". Docenił ich sam Brian May [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Dziecięcy chóry wykonał przebój „Bohemian Rhapsody”. Docenił ich sam Brian May [WIDEO]

Dziecięcy chóry wykonał przebój „Bohemian Rhapsody”. Docenił ich sam Brian May [WIDEO]

Przez lata powstało wiele pięknych wersji przeboju grupy Queen „Bohemian Rhapsody”. Ta wyjątkowo spodobała się Brianowi Mayowi!

Gitarzysta Queen Brian May, współzałożyciel festiwalu STARMUS, udostępnił na swoim Instagramie piosenkę „Bohemian Rhapsody” w wykonaniu dziecięcego chóru z prowincji Tavush w Armenii. Zobaczcie!

May potwierdził swoją obecność w Armenii na początku września na STARMUS VI. Festiwal Starmus to święto astronomii, eksploracji kosmosu, muzyki, sztuki i nauk pokrewnych. Co ciekawe, chociaż Brian May odegrał znaczącą rolę w kampanii Rock Aid Armenia w 1988 roku, podczas której osobiście zaprosił wiele światowych gwiazd, takich jak David Gilmore i Tony Iommi, do przyłączenia się i wspierania projektu, sam nigdy nie był w Armenii.

dr Brian May jest także astrofizykiem i popularyzatorem nauki. W 2020 roku został uznany przez magazyn Total Guitar za najlepszego gitarzystę wszech czasów!

Polecamy również: