"Dziedzictwo Hogwartu": Przenieś się do świata Harry'ego Pottera w nowej grze [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Dziedzictwo Hogwartu”: Przenieś się do świata Harry’ego Pottera w nowej grze [WIDEO]

„Dziedzictwo Hogwartu”: Przenieś się do świata Harry’ego Pottera w nowej grze [WIDEO]

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Harry’ego Pottera”! Już niebawem do sprzedaży trafi nowa gra, która pozwoli Wam poczuć się przez chwilę jak jeden z czarodziejów w świecie Hogwartu!

„Dziedzictwo Hogwartu” to fabularna gra akcji z otwartym światem osadzona w otoczeniu po raz pierwszy przedstawionym w serii książek o Harrym Potterze. Udaj się w podróż po zarówno znanych, jak i nowych miejscach, by badając je odkrywać fantastyczne zwierzęta, modyfikować wygląd swojego bohatera, warzyć eliksiry, doprowadzać do mistrzostwa rzucanie zaklęć i rozwijać swoje talenty. Zdecyduj jakim czarodziejem lub jaką czarownicą będziesz!

„Dziedzictwo Hogwartu” to nieco inna gra. Harry Potter nie będzie odgrywał w niej głównej roli, gdyż akcja rozpoczyna się kilkaset lat przed jego urodzeniem.

Zobacz zwiastun:

Przeżyj przygodę w XIX-wiecznym Hogwarcie i wciel się w postać dzierżącą klucz do antycznego sekretu, który może podzielić świat magii. Doświadcz życia w Hogwarcie, zawiązując sojusze, walcząc z czarnoksiężnikami i przesądzając o losie świata magii. To ty decydujesz o swoim dziedzictwie. Zapełnij niezapisane karty swojej historii.

Gra trafi do sprzedaży 10 lutego 2023 roku.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *