Edyta Zając szczerze o swoim wyglądzie.
Strona Główna > Edyta Zając szczerze o swoim wyglądzie. Padły ważne słowa [PODCAST]

Edyta Zając szczerze o swoim wyglądzie. Padły ważne słowa [PODCAST]

Tym razem Odetę Moro w audycji „Najlepszy weekend” odwiedziła Edyta Zając, która opowiedziała czy uroda pomogła jej w karierze oraz, czy planuje na dłużej zostać w telewizji. Posłuchajcie rozmowy!

Edyta Zając od kilkunastu lat jest jednym z czołowych nazwisk polskiego modelingu. Mimo wielu lat na wybiegach zdaje sobie sprawę z tego, że jej kariera nie będzie trwać wiecznie. W końcu nadejdzie moment, kiedy będzie musiała pomyśleć o nowym miejscu dla siebie w show-biznesowym świecie. Na szczęście nie musiała długo czekać na okazję. Zjawiła się sama. Do jej drzwi zastukała telewizja z propozycją bycia gospodynią w programie „True Love”, gdzie jednym z jej zadań jest towarzyszyć uczestnikom oraz uczestniczkom w ich miłosnych rozterkach.

Edyta Zając w rozmowie z Odetą Moro dla Radia Złote Przeboje tak wypowiedziała się o szansie, jaka jej się przytrafiła:

Odnalazłam się chyba, spodobało mi się. Jest to coś podobnego do modelingu, jest kamera. Tylko trzeba jeszcze zachować te relacje, a ja lubię.rozmawiać z ludźmi, zawsze to powtarzałam.

Posłuchajcie całej rozmowy Miśka Koterskiego z Odetą Moro w programie „Najlepszy weekend” dla Radia Złote Przeboje:

Edyta Zając o urodzie w branży modelingowej

Edyta Zając zdaje sobie sprawę z tego, że wygląd to nie wszystko, a uroda wraz z upływem lat przeminie. Nie wszyscy z branży modelingowej patrzą jednak na to z tej perspektywy. Większość osób traktuje zewnętrzne piękno jako sprawę nadrzędną, często zapominając o innych aspektach, które są istotne w pracy modelki. Dla Edyty Zając każdy model czy modelka powinien posiadać jeszcze jedną ważną cechę.

Tak wypowiedziała się na temat branży dziennikarce Radia Złote Przeboje:

Ja zawsze podkreślam, że modelka powinna mieć nie tylko wygląd, ale też charakter, bo to też procentuje i potem Ci klienci wracają i bookują Cię na zdjęcia jeszcze raz i jeszcze raz.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *