"Elvis": Zespół Maneskin zaprezentował teledysk do utworu "If I Can Dream" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Elvis”: Zespół Maneskin zaprezentował teledysk do utworu „If I Can Dream”

„Elvis”: Zespół Maneskin zaprezentował teledysk do utworu „If I Can Dream”

Długo wyczekiwany film „Elvis” i oryginalna ścieżka dźwiękowa są już dostępne! Do sieci trafił teledysk do utworu, który wykonuje zespół Maneskin.

Jeden z utworów na ścieżkę do filmu „Elvis” nagrał zespół Maneskin. Klip do piosenki „If I Can Dream” powstał w Graceland, czyli kultowej posiadłości Elvisa! Teledysk do niej możecie zobaczyć poniżej.

„Elvis” to spektakularny spektakl wizjonera Baza Luhrmanna, który bada życie i muzykę Elvisa Presleya (Austin Butler) przez pryzmat jego skomplikowanej relacji z enigmatycznym menedżerem, „Pułkownikiem” Tomem Parkerem (Tom Hanks). Ścieżka dźwiękowa zawiera dorobek Elvisa z lat 50., 60. i 70., a także celebruje jego różnorodne wpływy muzyczne i trwały wpływ na popularnych dziś artystów.

Film zagłębia się w złożoną dynamikę między Elvisem Presleyem a „Pułkownikiem” Tomem Parkerem na przestrzeni ponad 20 lat, od początków Presleya do jego bezprecedensowej sławy, na tle zmieniającego się krajobrazu kulturowego i utraty niewinności w Ameryce. Centralnym punktem tej podróży jest jedna ze znaczących i wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley (Olivia DeJonge). W rolach głównych u boku Butlera i Hanksa zagrali także wielokrotnie nagradzana aktorka Helen Thomson („Top of the Lake: China Girl”, „Rake”) grająca matkę Elvisa, Gladys, Richard Roxburgh („Moulin Rouge!”, „Oddech”, „Przełęcz ocalonych”) w roli ojca Elvisa, Vernona, i DeJonge („Wizyta”, „Stray Dolls”) jako Priscilla.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *