Strona Główna > Fantastyczny cover przeboju Jennifer Lopez wykonany przez mistrza wiolonczeli [WIDEO]

Fantastyczny cover przeboju Jennifer Lopez wykonany przez mistrza wiolonczeli [WIDEO]

Hauser dzieli się kolejną odsłoną przyszłego solowego projektu, urzekającą wersją klasycznego przeboju Jennifer Lopez „Let’s Get Loud”.

Od pierwszego uderzenia zestawu perkusyjnego w żywym rytmie tanecznym i ciepłym brzmieniem sekcji dętej zespołu tanecznego Hausera zajmuje centralne miejsce na wiolonczeli ze swoim rewelacyjnym charakterystycznym dźwiękiem. Słuchacze zostają porwani w wir romansu i przygody, znak rozpoznawczy Hausera, który uczynił go międzynarodową gwiazdą. Artysta z łatwością przemierza od gatunku do gatunku, jednocząc fanów w każdym wieku i z różnych środowisk.

Artysta udostępnił ostatnio swoją wersję przeboju Jennifer Lopez. Posłuchajcie, jaką przygotował aranżację!

W tym roku Hauser ponownie podpisał kontrakt z Sony Music Masterworks, przenosząc swoją solową karierę na nowe wyżyny. Wraz z pojawieniem się nowego, wielogatunkowego albumu na horyzoncie, HAUSER nadal wykorzystuje swoją charyzmę i muzyczne stylizacje, aby stworzyć niezrównane kreacje dla fanów na całym świecie. Świeżo po swojej pożegnalnej trasie koncertowej dla 2CELLOS, HAUSER rozpoczyna sezon letni od globalnej ekstrawagancji imprez tanecznych z „Livin’ la Vida Loca” i przygotowuje publiczność dla nowych doznań. Dzięki „Livin’ la Vida Loca”, niedawno wprowadzonemu do National Recording Registry ze względu na jego duży wpływ na kulturę, HAUSER świętuje jeden z najbardziej znanych światowych hitów ostatnich 25 lat.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.