Figura ogoliła głowę i ma niebieskie włosy! "Jak ktoś ma problem, to żegnam"
Strona Główna > Figura ogoliła głowę i ma niebieskie włosy! „Jak ktoś ma problem, to żegnam”

Figura ogoliła głowę i ma niebieskie włosy! „Jak ktoś ma problem, to żegnam”

Katarzyna Figura przeszła ogromną metamorfozę. Aktorka ogoliła włosy i przefarbowała je na niebiesko. Takiej zmiany nikt się nie spodziewał. Oto, jak skomentowała ją Katarzyna Figura!

Katarzyna Figura zaprezentowała zupełnie nowy wizerunek. Aktorka dodała fotografię w mediach społecznościowych, którym zaskoczyła fanów. Gwiazda przeszła ogromną metamorfozę. Do tej pory nosiła blondwłosy. Tym razem postawiła na wielkie zmiany! Długość to nie wszystko. Najbardziej zaskakuje kolor włosów Katarzyny Figury.

Zobacz także: Znany kompozytor w fatalnym stanie. Żona Jana A.P. Kaczmarka prosi o pieniądze

Katarzyna Figura ma niebieskie włosy

Aktorka, która grała w najsłynniejszych filmach takich jak „Kingsajz”, „Kiler” czy „Zemsta” zaskoczyła kolejną swoją odsłoną. Nie w filmie, a prywatnie, postanowiła zmienić wygląd. Katarzyna Figura obcięła i przefarbowała włosy, co skomentowała wymownie w sieci. – Już nie jestem blondynką – zaczęła.

Znużona toksyczną męskością, zmęczona oczywistą seksualnością, znudzona zatrzaśnięciem w szufladce opisanej jako „wielka seksowna blondyna”, wbrew panującym trendom uznającym za seksowną tylko młodość, wbijam Szpilę w te idiotyzmy i ogłaszam wszem i wobec, co następuje – pisze Figura.

Zobacz także: Co za zmiana! Agnieszka Chylińska przeszła metamorfozę

Wymieniła, że „jest istotną na wskroś seksualną”. Dodała, że jej wiek nie ma żadnego znaczenia, a przynajmniej dla niej, „a jak ktoś ma problem, to żegnam, bo mam to w mojej wielkiej kształtnej pu**e”. Dodała również, że kolor jest wybrany nieprzypadkowo.

Pociąga mnie błękit. Woda i jej bios – życie. Farbując włosy na niebiesko daję wyraz znużeniu tym, co stereotypowo kobiece i uznane za seksualne. Dryfuje powoli w stronę nowych narracji. Nowych humanistycznych trendów. I nowych opowieści.

Jak zapowiedziała Figrura, to nie koniec. Napisała, że ciąg dalszy nastąpi. Czego możemy się spodziewać? Niebawem się okaże! Poniżej można zobaczyć zdjęcia metamorfozy aktorki.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *