Strona Główna > Gdy zaśpiewała hit Whitney Houston „I Will Always Love You”, jurorom opadły szczęki! [WIDEO]

Gdy zaśpiewała hit Whitney Houston „I Will Always Love You”, jurorom opadły szczęki! [WIDEO]

21-letnia Anny wystąpiła podczas castingów do niemieckiej wersji show „The Voice”. Zobaczcie, jak poradziła sobie z przebojem Whitney Houston!

Kilka tygodni temu w Niemczech ruszyły przesłuchania w ciemno do nowej edycji talent showThe Voice”. W jednym z ostatnich odcinków wystąpiła 21-letnia Anny Ogrezeanu. Dziewczynka zaśpiewała jeden z największych przebojów „I Will Always Love You” z repertuaru Whitney Houston. Zobaczcie, jak sobie poradziła

Raczej nie ma na świecie osoby, która nie kojarzyłaby filmu „Bodyguard”. Trudne, miłosne relacje gwiazdy muzyki, Rachel Marron (granej przez Whitney) i jej ochroniarza, Franka Farmera (w tej roli Kevin Costner), wzruszały widzów w chwili premiery w 1992 roku. Towarzysząca filmowi piosenka z repertuaru Dolly Parton „I Will Always Love You”, praktycznie z miejsca stała się hitem.

Od tamtego momentu utwór, kojarzony jest przede wszystkim z Whitney Houston. Jednak mało kto wie, że nie jest to jej kawałek! Jego pierwotną wersję, wydała w 1974 roku piosenkarka country, Dolly Parton. Utwór napisała po rozstaniu z Porterem Wagonerem, z którym prowadziła również program w telewizji. Niestety pan Wagoner nie docenił gestu i pozwał Dolly Parton, za złamanie umowy i odejście z programu.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.