Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu razem?! Przyłapani w Meksyku
Strona Główna > Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu razem?! Przyłapani w Meksyku

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu razem?! Przyłapani w Meksyku

Jennifer Aniston od 5 lat jest szczęśliwą singielką, a Brad Pitt rozwiódł się z Angeliną 4 lata temu. Najbliższe otoczenie Brada i Jennifer twierdzi zgodnie, że chemia między tym dwojgiem jest magiczna. Wspólne wakacje w Meksyku tylko podsyciły plotki. Fani chcą wiedzieć więcej.

Jennifer Aniston była gwiazdą serialu „Przyjaciele”, a Brad Pitt został okrzyknięty wówczas jednym z najprzystojniejszych aktorów Hollywoodu. Narzeczeni wzięli ślub 29 lipca 2000 roku i niemal od razu zostali jedną z najbardziej ulubionych par show biznesu. Stara miłość nie rdzewieje? Nie milkną echa, że do siebie wrócili!

Zobacz także: Prosty quiz o przebojach Perfectu. Zgarnij minimum 7 na 10!

Brad i Jennifer: Stara miłość nie rdzewieje?

Brad Pitt w 2005 roku zdecydował się przyjąć rolę w filmie „Pan i Pani Smith”, w którym to stanął u boku z Angeliny Jolie. Miała ona wówczas opinię „łamaczki” męskich serc, której jedno spojrzenie wystarczy, by rozkochać w sobie mężczyznę. 

Małżeństwo z Jennifer i Brada nie przetrwało tej próby. Rozwód został sfinalizowany w październiku 2005 roku, a po 11 latach do sądu wpłynął pozew rozwodowy Angeliny i Brada.

Zobacz także: Afera wokół Opola! Doda zwyzywana, reżyser przeprasza

Odtąd Brad Pitt odwiedza Jennifer i bywa częstym gościem w jej domu. Aktorka również zakończyła swój związek. Rozstała się bowiem z Justinem Theroux. W 2019 roku obchodzili wspólnie Święto Dziękczynienia.

Świat śledził w napięciu nowinki wokół Aniston i Pitta. Media również ekscytowały się zbliżającą się ich zdaniem nieuchronnie perspektywą reaktywacji związku. Okazał się to fałszywy sygnał i aktorzy nie potwierdzili związku. Teraz jednak pojawiła się kolejna szansa na miłość.

Wspólne wakacje w Cabo

Aniston i Pitt zostali przyłapani przez paparazzi w Cabo w Meksyku. Jak sami zainteresowani twierdzą, spotkali się tam w celu biznesowym. Mieli omówić wspólny projekt dla Amazon Studios. Mało kto wierzy jednak w te rewelacje. Zdaniem informatora „Woman’s Day”, chemia między nimi nigdy nie wygasła:

Brad nigdy nie przestanie robić podchodów do Jen. Oboje obracają się w tych samych kręgach od lat i nie ma wątpliwości, że między tych dwojgiem zdecydowanie iskrzy.

Jennifer Aniston i Justin Theroux ogłosili separację w lutym 2018 roku. Brad Pitt i Angelina Jolie sfinalizowali swój rozwód w kwietniu 2019. Od tamtego czasu Jennifer i Brad widywali się wielokrotnie na gruntach zawodowym i prywatnym.

Zobacz także: Magda Gessler zdradza tajemnice “Kuchennych Rewolucji”. Widzowie wreszcie poznali prawdę

Praca nad wspólnym projektem

Obecnie aktorów zajmuje nowy projekt serialowy Amazon Studios. Jedną z producentek ma być Margot Robbie! Wraz z Aniston i Pittem swój udział potwierdziła także Julia Roberts. Jaktwierdzi źródło „Woman’s Daily”:

To będzie castingowy skok stulecia. Brad i Jen od jakiegoś czasu szukali wspólnego projektu, w którym mogliby razem zagrać.

Wizyta Aniston i Pitta w luksusowej willi położonej w meksykańskim kurorcie Cabo oficjalnie miał mieć jedynie charakter służbowy. Fani zadają sobie dość trafne pytanie, dlaczego nie towarzyszył im nikt więcej spośród prawie kompletnej ekipy aktorów i producentów?

Zdaniem fanów kibicujących odnowieniu związku Jen i Brada, chcieli oni spędzić trochę czasu razem. Wspólna praca jest jedynie doskonałym pretekstem do spotkań. Brad Pitt chciałby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – wrócić do ukochanej kobiety i rozwinie się zawodowo. Według źródła „Woman’s Daily”:

Powinien być wdzięczny, że w ogóle bierze udział w tym filmie. Otrzymuje drugą szansę po okropnym rozwodzie i serii klap kasowych, ale Jen jest profesjonalistką i oddziela życie zawodowe od prywatnego. Na pewno nie dopuści do flirtów na planie.

Zobacz także: Myślała o alkoholu, dostała kabanosy. „Nawet się nie podzieliłam z kotami”