Grażyna Wolszczak szuka podróbki oryginalnej torebki.
Strona Główna > Grażyna Wolszczak szuka podróbki oryginalnej torebki. Skąd ten pomysł? [PODCAST]

Grażyna Wolszczak szuka podróbki oryginalnej torebki. Skąd ten pomysł? [PODCAST]

Tym razem Odetę Moro w audycji „Najlepszy weekend” odwiedziła Grażyna Wolszczak, której wyznała czy wierzy aplikacjom poprawiającym wygląd. Posłuchajcie rozmowy!

Grażyna Wolszczak na co dzień z Joanną Iglińską zarządza teatrem Garnizon Sztuki, w którym odpowiada za koordynację tej całej kulturalnej machiny. Aktorka z pewnością nie może tam narzekać na nudę. Ustalanie repertuaru spektakli, ich produkcja oraz współpraca z zatrudnionymi aktorami, tylko niektóre z nich.

Ostatnio została wytypowana do niecodziennego wyzwania. Okazało się, że Janusz Chabior, aktor grający z nią w spektaklu „Pozytywni” miał do niej niecodzienną prośbę. Grażyna Wolszczak postanowiła uchylić rąbka tajemnicy w rozmowie z Odetą Moro dla Radia Złote Przeboje:

Jeżeli Chabiorowi urwało się ucho od torebki, to też muszę się tym zająć. Janusz powiedział, że to wiocha, żeby z taką torebką chodził w spektaklu.

Jak się zakończyła cała sytuacja z nieszczęsną torebką?

Posłuchajcie całej rozmowy Grażyny Wolszczak z Odetą Moro w programie „Najlepszy weekend” dla Radia Złote Przeboje:

Grażyna Wolszczak zdradza swój sekret młodości

Mimo upływu lat Grażyna Wolszczak ciągle wygląda tak samo. Wiele osób zastanawia się, jak aktorce udało się zatrzymać upływający czas, bez potrzeby korzystania z dobrodziejstwa, jakim jest medycyna estetyczna. Dyrektorka teatru, która jest na co dzień bardzo aktywną życiowo i zawodowo osobą podzieliła się z dziennikarką Radia Złote Przeboje swoją receptą na młody wygląd:

Robisz swoje i nie frustrujesz się tym, co Twoje koleżanki robią. Ruch to jest życie, a bezruch to jest odchodzenie. Z wiekiem zaczynamy się coraz mniej ruszać, więc ja wybrałam aktywność fizyczną. Takie rzeczy jak siłka czy EMS, to ja bardzo lubię.

Polecamy również: