Edyta Bartosiewicz grzmi po tym, co zrobił Stanowski! "Bez pytania" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Edyta Bartosiewicz grzmi po tym, co zrobił Stanowski! „Bez pytania”

Edyta Bartosiewicz grzmi po tym, co zrobił Stanowski! „Bez pytania”

Krzysztof Stanowski nie pozostawił suchej nitki na Natalii Janoszek. Okazuje się jednak, że w ostatnim filmie na temat celebrytki dziennikarz Kanału Sportowego skorzystał z fragmentów piosenki Edyty Bartosiewicz bez jej wiedzy. Wokalistka opublikowała post na Facebooku, w którym wyraziła swoje niezadowolenie.

Krzysztof Stanowski opublikował kolejny już materiał o „zmyślonej karierze” Natalii Janoszek w Bollywood. Przez niemal trzy godziny dziennikarz przedstawia w nim nieprawdopodobne wręcz manipulacje celebrytki. – Zadzwonił właśnie znajomy i spytał, czy oglądałam najnowszy film znanego vlogera Krzysztofa Stanowskiego na YouTube – zaczyna niecodzienny wpis Edyta Bartosiewicz.

Zobacz także: Łzy w oczach Liroya. „Moje dzieci są terroryzowane”

Piosenkarka nie spodziewała się pewnie, że może mieć cokolwiek wspólnego z wyjątkowo długą publikacją jednego z założycieli Kanału Sportowego.

„Skłamałam” we fragmentach. Wokalistka ma pretensje

Podobno pojawiają się tam fragmenty mojej piosenki „Skłamałam”. Chcąc nie chcąc, weszłam na wskazany Kanał Sportowy i zaczęłam pobieżnie przeglądać prawie trzygodzinny materiał, demaskujący jakąś panią z „showbizu” – kontynuuje Edyta Bartosiewicz w niedzielnym wpisie na Facebooku.

Zobacz także: Stuhr opublikował oświadczenie. Odniósł się do kontrowersyjnego wywiadu

Stanowski przesadził? Edyta Bartosiewicz o niczym nie wiedziała

Faktycznie, utwór pojawia się tam kilkakrotnie w krótkich odsłonach, będąc czymś w rodzaju muzycznego motywu, ilustrującego temat wodzącej media za nos celebrytki. Pan Krzysztof przyłożył się do roboty, to trzeba mu przyznać, zapomniał tylko zapytać mnie o zgodę – dodała wyraźnie rozgoryczona tym faktem wokalistka.

Jak sądzicie? Krzysztof Stanowski popełnił poważny błąd? A może niedopatrzenie wskazane przez Edytę Bartosiewicz należy traktować jako mało istotny detal? Piosenkarka nie przekazała we wpisie, czy ma zamiar podjąć jakiekolwiek kroki prawne w tej sprawie.

Zobacz także: Roxie i Kevin na premierze filmu „Mavka”. Niczym para młoda!

Cały najnowszy materiał Krzysztofa Stanowskiego o manipulacjach Natalii Janoszek załączamy poniżej.

Zobacz także: „Klan” wprowadził Polskę do Unii Europejskiej? Tak twierdzi Piotr Cyrwus