Strona Główna > HBO MAX: 5 nowych filmów, których nie możesz przegapić [LIPIEC 2022]

HBO MAX: 5 nowych filmów, których nie możesz przegapić [LIPIEC 2022]

Sprawdźcie, jakie nowe produkcje pojawią się na platformie HBO GO w lipcu 2022 roku. Przed nami kilka ciekawych premier. No to zaczynamy!

„Annette” (3 lipca)

Komik standupowy zakochuje się w światowej sławy śpiewaczce operowej. Tworzą namiętną i czarującą parę. Wraz z narodzinami ich pierwszego dziecka i ich życie wywraca się do góry nogami.

„Dzień flagi” (3 lipca)

Dylan Penn w intymnym portrecie młodej kobiety, która usiłuje pogodzić swoje wspomnienia o kochającym ojcu z faktem, że był on najbardziej znanym fałszerzem w historii USA. Sean Penn za kamerą i w jednej z głównych ról.

„Wszystkie księżyce” (9 lipca)

Podczas wojny w Hiszpanii w 1876 roku sierociniec zostaje zbombardowany, a młoda dziewczyna doznaje ciężkich ran. Ratuje ją kobieta, która daje jej dar życia wiecznego… zmieniając ją w wampira.

„Dom Gucci” (17 lipca)

Autorem scenariusza, który powstał na podstawie książki Sary Gay-Forden „Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku”, jest Roberto Bentivegna. Fabuła filmu skupi się na morderstwie Maurizio Gucciego – prawdziwym wydarzeniu, które miało miejsce w 1995 roku. 3 lata później Patrizia Reggiani została skazana za zlecenie zabójstwa swojego męża. Wyszła z więzienia w 2014 roku.

„Pogromcy duchów: Dziedzictwo” (24 lipca)

Kiedy samotna mama i jej dwójka dzieci przyjeżdżają do małego miasteczka, zaczynają odkrywać swoje powiązania z oryginalnymi Pogromcami Duchów i sekretną spuścizną pozostawioną przez ich dziadka.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.