"Heaven in Hell": zobacz nowy zwiastun twórców filmu "365 dni [WIDEO] »
Strona Główna > „Heaven in Hell”: zobacz nowy zwiastun twórców filmu „365 dni [WIDEO]

„Heaven in Hell”: zobacz nowy zwiastun twórców filmu „365 dni [WIDEO]

W sieci pojawiła się zapowiedź nowego filmu, gdzie główne role zagrają Magdalena Boczarska oraz Simone Susinna, który dał się poznać szerszej publiczności jako aktor filmu „365 dni”. Zobaczcie zwiastun!

Zwiastun pełen zjawiskowych gwiazd

Film „365 dni” odbił się szerokim echem i do tej pory trudno jest nam zapomnieć o emocjach, jakie wzbudzał wśród widzów, którzy dzielili się na jego zwolenników oraz przeciwników. Nic, więc dziwnego tym, że twórcy zachęceni jego sukcesem postawili na kolejną produkcję, gdzie z pewnością nie zabraknie romansu o zabarwieniu erotycznym.

„Heaven in Hell” jeszcze przed samą premierą, planowaną na listopad 2022 roku zdążył już wzbudzić wśród widzów wiele kontrowersji. Wszystko za sprawą scen erotycznych z udziałem dwojga kochanków (w rolach głównych Magdalena Boczarska i Simone Susinna), które wypełniają od początku do końca zwiastun promujący film. Dodatkowo atmosferę podgrzewa jeszcze obecność w produkcji znanej nam śmietanki aktorskiej: Sebastian Fabijańskiego, Katarzyny Sawczuk, Janusza Chabior, Katarzyny Kwiatkowskiej, Moniki Fronczek i Borysa Jaźnickiego. Reżyserem filmu jest Tomasz Mandes, którego mogliśmy zobaczyć w filmie „365 dni” w roli kuzyna Massimo.

Romans, który nie powinien się zdarzyć

„Heaven in Hell” to opowieść o dojrzałej kobiecie sukcesu, która spotyka na swojej drodze młodego, przystojnego Włocha i daje się ponieść rodzącemu się między nimi uczuciu. Płomienny romans nie jest jednak wszystkim na rękę. Przeciwna miłosnym uniesieniom matki jest jej córka Olga, której trudno przyjąć jest fakt, że kobieta taka jak ona pokochała dużo młodszego od siebie mężczyznę. Zakochanej w sobie dwójce bohaterów nie będzie łatwo. W filmie nie zabraknie więc tajemnicy i dynamicznych zwrotów akcji, trzymających w napięciu do ostatniej sekundy.

Zobacz zwiastun

Polecamy również: