"Hold Me Closer": Britney Spears i Elton John prezentują wspólny utwór [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Hold Me Closer”: Britney Spears i Elton John prezentują wspólny utwór [WIDEO]

„Hold Me Closer”: Britney Spears i Elton John prezentują wspólny utwór [WIDEO]

Nie mogliśmy sobie chyba wymarzyć lepszej niespodzianki na koniec wakacji. Posłuchajcie już teraz nowej wersji hitu „Tiny Dancer” w wykonaniu Eltona Johna i Britney Spears. Coś czujemy, ze będzie to wielki hit!

Elton John i Britney Spears wydali swój długo wyczekiwany duet, remake legendarnego przeboju „Tiny Dancer” z 1972 roku, który w zeszłym roku znalazł się na szczycie listy „500 najlepszych piosenek wszech czasów” magazynu Rolling Stone. Utworu „Hold Me Closer” możecie posłuchać poniżej.

„Hold Me Closer” to pierwszy oficjalny singiel Spears od czasu „Slumber Party”, który pojawił się na jej albumie „Glory” z 2016 roku.

Fani Britney Spears od wielu lat czekają na jej muzyczny powrót. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda, która nie tak dawno uwolniła się spod kurateli ojca, spełni ich marzenie.

Artystka wróciła do studia, aby nagrać nowy album! Ma to być coś zupełnie nowego. Britney chciałaby stworzyć płytę, która nie będzie taka, jak te nagrywane pod czujnym okiem ojca. Tym razem piosenki mają być bardziej refleksyjne, skupiać się na trudnych chwilach, których doświadczyła Spears. Poza tym wokalistka chce przerobić teksty swoich największych hitów i te zmienione przeboje także umieścić na albumie.

Polecamy również: