"Hold Me Closer": Elton John prezentuje fragment utworu z Britney Spears. Wiemy, kiedy premiera! [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Hold Me Closer”: Elton John prezentuje fragment utworu z Britney Spears. Wiemy, kiedy premiera! [WIDEO]

„Hold Me Closer”: Elton John prezentuje fragment utworu z Britney Spears. Wiemy, kiedy premiera! [WIDEO]

Poznaliśmy również oficjalną datę premiery wspólnego utworu Britney Spears i Eltona Johna. Singiel „Hold Me Closer” ukaże się już 26 sierpnia 2022 roku. Posłuchajcie fragmentu!

Wiemy coraz więcej o najnowszym muzycznym projekcie Eltona Johna. Artysta zaprosił do współpracy księżniczkę popu Britney Spears. Utwór, który wspólnie nagrali to nowa wersja wielkiego przeboju „Tiny Dancer” z 1972 roku, który w zeszłym roku znalazł się na szczycie listy „500 najlepszych piosenek wszech czasów” magazynu Rolling Stone.

Poniżej możecie posłuchać fragmentu piosenki „Hold Me Closer”, której premiera już w najbliższy piątek!

Fani Britney Spears od wielu lat czekają na jej muzyczny powrót. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda, która nie tak dawno uwolniła się spod kurateli ojca, spełni ich marzenie.

Artystka wróciła do studia, aby nagrać nowy album! Ma to być coś zupełnie nowego. Britney chciałaby stworzyć płytę, która nie będzie taka, jak te nagrywane pod czujnym okiem ojca. Tym razem piosenki mają być bardziej refleksyjne, skupiać się na trudnych chwilach, których doświadczyła Spears. Poza tym wokalistka chce przerobić teksty swoich największych hitów i te zmienione przeboje także umieścić na albumie.

Polecamy również: