„Hold Me Closer”: Już jest teledysk do przeboju Britney Spears i Eltona Johna! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Hold Me Closer”: Już jest teledysk do przeboju Britney Spears i Eltona Johna!

„Hold Me Closer”: Już jest teledysk do przeboju Britney Spears i Eltona Johna!

Do sieci trafił właśnie teledysk do jednego z najgorętszych kawałków minionych wakacji. Zobaczcie, co przygotowali Britney Spears i Elton John.

„Hold Me Closer” to pierwsze w historii spotkanie dwóch najbardziej kultowych artystów wszech czasów. Para zasiała nasiona współpracy w 2014 roku, kiedy po raz pierwszy spotkali się na 22. dorocznej imprezie poświęconej rozdaniu nagród fundacji Eltona Johna ds. walki z AIDS. Następnie w 2015 roku Britney wyraziła na Twitterze swoją miłość do klasyka „Tiny Dancer” (1971), co zapoczątkowało pomysł współpracy z Eltonem. Po usłyszeniu pierwszego fragmentu singla na początku tego lata, Elton wiedział, że natychmiast rozpoznawalny wokal Britney Spears będzie idealnym akcentem, który ożywi piosenkę. Odezwał się do niej, Britney natychmiast powiedziała „tak”, a rezultat, „Hold Me Closer”, zapowiada się na piosenkę lata! Wydawnictwo jest także pierwszą nową muzyką Britney Spears od 2016 roku.

Zobacz teledysk:

Jestem absolutnie podekscytowany, że mogłem pracować z Britney Spears. Ona naprawdę jest ikoną, jedną z największych gwiazd popu wszech czasów i brzmi niesamowicie w tym utworze. Kocham ją mocno i jestem zachwycony tym, co wspólnie stworzyliśmy.

— mówi Elton John.

„Hold Me Closer” to pierwszy oficjalny singiel Spears od czasu „Slumber Party”, który pojawił się na jej albumie „Glory” z 2016 roku.

Fani Britney Spears od wielu lat czekają na jej muzyczny powrót. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda, która nie tak dawno uwolniła się spod kurateli ojca, spełni ich marzenie.

Artystka wróciła do studia, aby nagrać nowy album! Ma to być coś zupełnie nowego. Britney chciałaby stworzyć płytę, która nie będzie taka, jak te nagrywane pod czujnym okiem ojca. Tym razem piosenki mają być bardziej refleksyjne, skupiać się na trudnych chwilach, których doświadczyła Spears. Poza tym wokalistka chce przerobić teksty swoich największych hitów i te zmienione przeboje także umieścić na albumie.

Polecamy również: